Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek sorban melyik a...

Szerintetek sorban melyik a leggázabb és legelfogadhatóbb egy orvosira járó lánynál?

Figyelt kérdés

1, orr piercing

2, nagyobb tetoválás látható helyen ( pl kar)

3, miniszoknya, magassarkú, kivágott ruhák (közönséges öltözködés)

4, raszta haj



2016. szept. 11. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Ha olyan tanárod van, teljesen mindegy. Mind a 4 miatt egyformán pikkelhet rád és onnantól kezdve megvagy lőve. Csak akkor fogsz átmenni, amikor ő úgy gondolja...HA úgy gondolja.

Lefognak pontozni, de ez nem túlzás.

2016. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Gondolj arra, hogy te a betegeket milyen külsővel fogadnád.

A karon lévő tetoválást el takarja egy hosszú ujjú köpeny, de nyáron megsülsz benne.

A közönséges öltözködés megint nem túl bizalomgerjesztő, hacsak nem akarod, hogy a kollégáid bepróbálkozzanak nálad. Mondjuk ez attól függ, hogy munkaruhára gondoltál, vagy utcaira, mert ha utcára szánod az senkit nem érdekel.

Raszta hajú orvost sem láttam még, de nekem speciel semmi bajom vele, ahogy az orr piercinggel sem. Utóbbiból az egyszerű pötty oldalt tetszik, nem az ami olyan mint amit a disznók orrába raknak középre.


Egyébként ha orvosira jársz szerintem örülhetsz annak ha van egy szusszanásnyi időd. Én ETK-ra járok levelezőn, mellette dolgozom és örülök, ha az alap higiéniára van időm, nem még ilyen hülyeségen agyalni.

2016. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol máshogy tolerálrák az ilyet, ahogy az első válaszoló is írta, ez tanár függő.

Egyébként ismerek raszta hajú tetovált orvost, akire először furcsa szemmel néztem aztán kiderült hogy jobban végzi a munkáját, mint a "normális" kinézetű orvosok többsége. Azóta egyáltalán nem vagyok előítéltes a kicsit vadabb külsejű orvosokkal.


De a kérdésre válaszolva, leírom a saját véleményem a sorrendről.

Szerintem a tetkó akkor a leggázabb, ha tényleg nagyon nagy és nagyon feltűnő. Ez után jön az orr piercing, utána a raszta haj, és bár zavarna ha az orvos kivágott ruhákat hordana,de ez az amivel szerintem a legtöbbször találkozunk a felsoroltak közül.


De ahogy már mondtam, ha valaki jó orvos a külső nem számít:)

2016. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
*tolerálják
2016. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Amikor az orrpiercinget írtam a karikára gondoltam, engem az zavarna nagyon.

A pöttyel semmi bajom, az egyáltalán nem zavaró.

2016. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%

1.a nagy alkar tetkó.

ez egyértelműen a rossz ízlés netovábbja,plusz 2-3 éve a prostituáltak kezdték el az egyértelműen feltűnő alkar tetoválásokat viselni.

ezért érthetetlen lenne,hogy miért akarná egy nő az ő külső jegyeiket viselni.

2.orr piercing,szülő ellen lázadó infantilis tinik hordanak ilyet,ez is inkább fura mint gáz.

3.raszta haj.

identitászavaros figura ugrik be róla.Ha nőnek van ilyen akkor a nőiességét nem felvállaló egyénnek gondolnám,mivel az ápolt szép haj a női megjelenés egyik alappillére.

4.a nőies öltözködés.Ha nem csiricsáré színekből van összeválogatva,akkor ezzel semmi gond nincs.

2016. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint ez a négy együtt véve sem irritálna. Tanárfüggő. De valószínűleg "hendikep"-pel kezded mindegyiknél,úgyhogy teperhetsz.
2016. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Engem a 3. irritál legjobban. Egyébként simán van mindegyikből orvosin, végzős is.
2016. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Engem egyik sem zavar, de az általános közvélemény szerint szerintem:

1. határozottan a nagy tetoválás

2. raszta haj

3. közönséges viselkedés

4. orr pc

2016. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

A #3-as, #4-es és #5-ös válaszoló vagyok.

Bocsi, nem a kérdéshez tartozik,de nem bírom ki hogy ne jegyezzem meg:D

Írok egy választ amit felpontoztok, aztán észreveszem hogy elgépeltem valamit és egyből utána még egyszer kommentelek amiben kijavítom magam.Ezt meg jól lepontozzátok, pedig csak kijavítottam benne egy szót amit elírtam, ezt nem értem:D

2016. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!