Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb szituáció...

Mi volt a leggázabb szituáció amibe belecsöppentetek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja történt meg velem a dolog. Barátom nevettetett a buszon,mikor épp ittam,és sajnos hátulról leköptem vízzel egy idős nénit és egy bácsit.Olyan 60 körül lehettek,sose történt még velem ilyen ciki dolog,égett a képem rendesen.

veletek történt már hasonló kínos baleset?



2015. jún. 7. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem sok ilyen volt. Volt nekem is ilyen vizes sztorim, csak én egy diszkóban a biztonsági őrt öntöttem nyakon a buli hevében ásványvízzel, elég agresszívan ki is vezetett, pedig lány vagyok, és nem egy balhés fajta. Meg egyszer egyik barátom rám nyitott a szobámban, mikor épp szexeltem egy sráccal, és nem kiment, hanem felkapcsolta a villanyt, és nézte... Nagyon gáz volt.
2015. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Amikor belém kötött 3 cigány és feljelentettek amiért megvédtem magam. Jó, az egyik megvakult az egyik szemére, eltört az orra és az állkapcsa kiakadt, a másiknak megrepedt az állkapcsa és szilánkosra tört több foga, a harmadiknak pedig 3 helyen eltört a karja és koponya törése lett. De nem éreztem túlzásnak, és szerencsére tanúk is voltak az inzultusra. Azóta csak fenyegetéseket kapok, de jöhetnek nyugodtan:)
2015. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer olyan volt, hogy ültem a buszon és eszembe jutott, hogy a következő megállóban le kellett volna szállnom, ezért amikor megállt a busz a piros lámpánál, felálltam, hogy odamenjek az ajtóhoz. Csak pont egyből zöld is lett, a busz hirtelen elindult, én meg elvesztettem az egyensúlyomat és telibe szemből ráestem az előttem ülő nőre...

Vagy pl. megnéztem a Watamote c. animét és nagyon megtetszett az openingje, ami ilyen ordítós rock szám...És a lényeg, hogy ráraktam a telómra és gondoltam, beállítom ébresztőnek, mert ilyen zenére hamarabb felkelek, mint az akkori ébresztőhangomra. Csak a telómon, ha be akarok állítani egy zenét ébresztő-hangnak, előtte be kell állítani csengőhangnak. És véletlenül úgy hagytam, hogy az volt a csengőhang. Aztán másnap az iskolában elfelejtettem lenémítani a telómat és egyik órán, doga írás közben valakinek pont eszébe jutott felhívni -.- És képzelhetitek, milyen ciki volt, amikor az egész teremben síri csend van, erre egyszer csak elkezd valaki üvöltözni meg japánul énekelni a zsebemben...

A legrosszabb, hogy velem minden egyes nap ilyen dolgok történnek...

2015. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Erdoben kirandultunk az osztallyal es az egyik fanal eppen szeretkeett egy par. Nagyon ciki volt... bar mondjuk inkabb nekik kellett volna egni, nem nekunk :)
2015. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel otthon voltunk , nem volt otthon senki.. Faterja hamarabb hazajött.. Mondanom sem kell mikor kezet fogtunk csak úgy loccsant kis túlzással... persze levágta és tett is rá megjegyzést... :D ciki volt :D
2016. dec. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Épp a csajom hugát "analizáltam" mikor csajom hazajött. Balhé kiabálás szakitás....mondjuk a kiscsqj azota is leápol néha... Ehehe
2016. dec. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!