Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért vannak ennyi rosszindúlat...

Mért vannak ennyi rosszindúlatú emberek?

Figyelt kérdés
Ha valaki feltesz egy kérdést,vagy abba kötnek bele,hogy helytelen az irásod, vagy a fogalmazásod,vagy ennek annak lehordanak, és közben nem is ismernek,egyből elitélnek.Ha valaki feltesz egy kérdést és nem tudnak rá valszt adni,vagy valami nemtetszik nekik ,akkor inkább ne irjanak.Mert szerintem van sok olyan ember,akinek komoly gondjai vannak,és megosztja itt és sokan belekötnek,elitélik ,és egy normális választ,vagy tanácsot nem tudnak adni.Én is látdtam sok helytelen irást,meg stb meg én is hibázok nem lehetünk tökéletesek,de akkor sem irom oda ezt nem igy kell irni,tanulj meg irni,vagy ilyen meg olyan vagy.Mindenki tudja a magáét senkit nem kéne elitélni.

2016. szept. 12. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A többségük azért ilyen mert az iskolában-munkahelyen csendes, önbizalomhiányos, megszólalni nem merő ember. Erre mikor hazaérnek egyből nézik kibe lehet belekötni. Kin lehet kitölteni azt a nyomort amit megél egy nap. Úgy van vele úgy sem kap érte két pofont, mert a neten nem lehet.
2016. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Tele van a gyakori hülye kérdésekkel, 1st World's Problemekkel, ezeket nehéz nem cinikusan kezelni. A valóban komoly problémákat szerintem sokan normális tanácsokkal igyekeznek segíteni, de van egy halom vicc kategóriába való "probléma".


Pl. ilyen szintűek:


Mennyibe kerül a Mekiben a sajtburger kis kólával? - menj be, b+, és kérdezd meg az eladót

A barátom miért mondja azt, hogy szia, a múlt héten még úgy köszönt el, hogy csók? - van szád, kérdezd meg

Miért este 10-kor írt rám a cseten, amikor már alszom? - ezt a kérdést a cseten kellett volna feltenni az illetőnek másnap reggel. Itt mégis honnan tudja bárki is?

2016. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

A helyesírásról annyit, hogy ha valaki véletlen elütéssel hibázik, azt nem igazán szólják meg, mert bárkivel előfordul. A vessző hiánya vagy túlzott alkalmazása miatt sem szólják meg az embert. Én sem tudom a vesszők helyes használatát, de ha szólnak érte nem sértődöm meg, hanem jó tanácsként elfogadom ha megírják, hogyan kell használni.

Viszont sokan tényleg nem tudnak helyesen írni, többször ugyan azt a hibát vétik, és ha megszólják akkor az a válasz legtöbbször, hogy

1. sietek (miért? valaki kergeti? vagy időre kell kiírni a kérdést?)

2. Telefonról írok ( akkor nem lehet helyesen írni? miért,)

3. Nem Magyarországon élek ( ha nem ott él akkor is megtanulta a helyesírást nem?)

A másik, hogy ha valaki feltesz egy kérdést sok vadidegen embernek, amire segítséget, tanácsot vár el, akkor tegye már meg a kérdező azt, hogy megadja a tiszteletet másoknak úgy, hogy helyesen ír, fogalmaz.


A kérdésekről:

Sok kérdést nem is szabadna feltenni, mert maga a kérdező 1-2 perc utána olvasással meg is tudná a választ ha használná a Googlet.

pl:

- mennyi most a font értéke? ( google)

- mi kell, hogy Ausztráliában élhessek? (google)


Sok kérdésnél a kérdező lustasága áll fent amikor a házi feladatot írja ki, hogy más oldja meg helyette.


Sok kérdés szintén értelmetlen amire nem is lehet érdemes választ adni.

pl:

- szerinted odavan értem Józsi?

- szerinted szép vagyok? kék szem, vállig érő haj, 3 fog..

Ilyen kérdéseknél miért várja el bárki, hogy komolyan vegyék??


Nagyon sok kérdés mert kitaláció. Amikor már a hatodik válaszadó is jelzi, hogy kamu a kérdező tovább hazudik. Ennek mi értelme van?

Nagyon kevés az olyan kérdés amit komolyan lehet venni, és ha egyáltalán tud az ember segít vagy tanácsot ad-

2016. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sok igazság van abba amit irtatok.A multkor valaki fel tett egy kérdést voltak helyesirási hibái,már egyből valaki lecseszte,de olyan csúnya szavakkal,mért nem lehet szép szavakkal véleményt irni
2016. szept. 12. 09:19
 5/8 Gotland ***** válasza:
48%

ma 09:02


A nagy fehér felirat alatt az van, hogy "amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted".


Nem hinném, hogy pisztolyt tartanak a fejedhez, hogy a neked nem tetsző kérdésekre is válaszolj.

2016. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én a nemtetsző kérdésre nem szoktam válaszólni,csak látom hogy eggyes emberek,miket irnak mindenbe belekötnek,mert nincs más dolguk.
2016. szept. 12. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert vannak tucat kérdések,és már mindenki tudja,hogy érdemes kontaktlencsére váltani szemüvegről,mindenki tudja hogy hány kcal egy alma, stb... Ha olyan kedvem van oda is trollkodok.
2016. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

A sok lúzer azt hiszi hogy valaki önbizalomhiányos és ezért szól be interneten... Az önbizalomhiányosok pont hogy meghúzzák magukat, mert már attól bőgnek ha valaki leanyázza őket.

Vannak emberek akiknek vicces ha idegesít másokat, nem kell semmi gyökérséget belemagyarázni hogy otthon bántották a szülei vagy szeretethiányos.

2016. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!