Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak itt a gyakorin...

Miért vannak itt a gyakorin olyan rosszindulatú emberek?

Figyelt kérdés
Ha valaki feltesz egy kérdést mindig látom hogy legalább 3 kommentelő beszól neki valamit,oltogatja,kitalál dolgokat pedig nem is ismeri a kérdezőt. Most nem az értelmetlen kérdésekre gondolok!

2015. dec. 11. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert valaki napi három kérdést ír ki, ugyanarról. Más kérdések egyértelműen kitalációk. Megint mások csöpögnek a nyilvánvaló önsajnálattól, meg ez a bókvadász "ugye milyen kövér vagyok, mert a 172 centihez 44 kilóm van" típusú kérdések is idegesítőek. Mondjuk a te kérdésed is alapból tök rosszindulatú, miért nem azt kérdezted, hogy MIÉRT SZÓLNAK BE, miért rögtön feltételezed, hogy mindig mindenkire ok nélkül, gonoszságból pirítanak rá..
2015. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

" Mondjuk a te kérdésed is alapból tök rosszindulatú, "


Köszi szépen,én nem tartom annak.Inkább téged hogy még ebbe is belekötsz!

2015. dec. 11. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pont nem vagyok a beszólogatós fajtából való, de velem is előfordul, hogy felszalad a pumpám egy-két kérdésnél. Mondjuk általában hagyom a francba, amihez nem tudok értelmeset hozzászólni.

Viszont többek közt ettől is rosszul vagyok, mikor valaki Miért-tel kezd egy mondatot, és utána jön egy olyan folytatás, aminek a "miértjét" esély nincs, hogy bármelyik válaszoló meg tudná mondani. Tipikus eset: miért ilyen az anyám? Hát bakker. Honnan tudjam? :D És a te kérdésed is elég hasonló kategória.

Amúgy igen, sokan vannak, akik tényleg oda oltogatnak, ahová nagyon nem kéne, de én nem fogok ezeknél leállni siránkozni.

2015. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért,mert jo emberböl kevés van!

Egyébként meg sokan nem is gondolják komolyan amit ide leirnak...

2015. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan csak poénból írnak le dolgokat, meg húzzák a kérdező agyát, de nem kell foglalkozni vele! Én többnyire normális választ szoktam adni, ha csak nem egy elmebeteg kérdésről van szó, mert akkor néha én is elejtek 1-2 negatív megjegyzést.
2015. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 elwera ***** válasza:
Nem tudom, én pl nem szóltam be senkinek, mégis lepontoztak. Lehet hogy aki beszól azt meg felpontozzák.
2015. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Feketeruhasember ***** válasza:
A lepontozás nem a valóságot tükrözi, annyi derül ki belőle kinek a véleményét tartják többen jónak.
2016. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Projektálnak
2018. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!