Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz ember lennék?

Rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Elkerül minden jó. A szerelem, a barátságok, egyszóval a boldogság. Nem jön össze semmi. Azt szokták mondani, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel. Rossz ember vagyok ezek szerint?
2016. szept. 13. 14:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Csak az igazat mondja. Te sajnáltatod magad, aki keresi más társaságát és a párkapcsolatot az megtalálja.

Baj hogy az igazat mondjuk és nem sajnálunk téged? :(

Nagyon rosszul esik igaz? :( Bunkó válaszolók! :(

2016. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#11 Lehet gúnyolódni, személyeskedni, de ezzel csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki. :D Amúgy meg mit nyalod a paraszt s***ét? :D Szinte minden kérdés alatt bevéded. :D Szerelmes vagy belé? :D
2016. szept. 13. 20:05
 13/22 A kérdező kommentje:
Tessék, most személyeskedtem én is, lesüllyedtem a szintedre, de nincs esélyem, mert legyőzöl a rutinoddal. :(
2016. szept. 13. 20:06
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező akikkel most vitatkozol valójában ők segítenek neked! Próbálnak ráébreszteni arra hogy ahhoz hogy jobb legyen az életed, változtatni kell a gondolkodásodon. Ha most itt sajnálgatna téged mindenki attól semmi sem változna. Legfeljebb ideig óráig jól esne a lelkednek.
2016. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"lesüllyedtem a szintedre, de nincs esélyem, mert legyőzöl a rutinoddal."

Most meg Faebookos, üres frázisokat pufogtatsz... nincs saját gondolatod, csak ezek az elcsépelt közhelyek?

2016. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Igen, nyilván nem csak nekem volt rossz, csak tudjátok, mindenkinek más az ingerküszöbe."

Ezt mondom én is. Van aki egy rossz dolog után felkel és folytatja az életét és van, aki feladja és az önsajnáltatáson kívül semmit nem tesz (ez vagy te). Na az utóbbiak fognak úgy járni, hogy egyedül maradnak, összeomlik az életük és depressziósan, megkeseredve élik le a hátralévő idejüket. Te haragudj nyugodtan a világra, ne fogadj el segítséget sőt, ugasd le azokat akik segíteni próbálnak. Ha neked jó lesz az, amit az elején leírtam, akkor folytasdcsak ezt tovább.

2016. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#15 Fent sem vagyok azon a szaron. Lehet, hogy közhely, de igazat mondtam.


#16 Elég furcsán definiálod a segítségnyújtás fogalmát.

2016. szept. 15. 17:35
 18/22 anonim ***** válasza:

17#

Ha elmész egy pszichológushoz, akkor az ugyanezt fogja mondani. Fejezd be az önsajnáltatást, és tegyél azért, hogy jobb legyen. Enélkül még a világ legjobb agyturkása sem lenne képes elérni, hogy rendbejöjjön az életed.

2016. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Pont ez az oka, hogy nem járok pszichológushoz...
2016. szept. 15. 17:44
 20/22 anonim ***** válasza:

19#

Mert akkor tenned kéne valamit? Akkor meg is érdemled, hogy ilyen az életed

2016. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!