Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztó ember lennék, mert...

Borzasztó ember lennék, mert megütöttem egy gyereket?

Figyelt kérdés

Játszótérre mentem 3,5 éves hugommal, amikor egy 10-12 éves gyerek odajött és elkezdte mondani, hogy a húgom milyen csúnya, milyen kövér, szandál zokni van rajta, stb. Mondtam a gyereknek hogy fejezze be. Mondta tovább figyelmeztettem, hogy fejezze és menjen el vagy a szájára csapok, mire szóról szóra ezt mondta: "olyan ronda mint te, de amúgy sem üthetsz meg b..zikám". Ez volt az a pillanat, amikor nyakon vágtam, nem erősen, gyerek köpni-nyelni nem tudott a meglepetéstől. Gondolom otthon még soha nem kapott ki.

Erre odajött az anyuka, volt vagy 35 éves, hogy mit képzelek én, hogy megütöm a gyerekét ( ott volt 3 méterre, mindent hallott és látott, csak nem ért rá a telefon nyomkodás közben rászólni a gyerekre ). Elmondtam neki hogy mi volt ( mindezt teljes hidegvérrel ), amire annyi volt a reakciója, hogy "hagyjam békén szegény gyereket, most hagyni kell az ilyen dolgokat mert "olyan" korban van, majd ő neveli és örüljek hogy nem jelent fel" ( közben a fiú nem sírt, arrébb ment, utána méterekre elkerült engem meg húgom is ). Közöltem vele hogy ez esetben nevelje meg, mert nem normális amit csinál és eljöttem.

Persze én voltam a sz..r, merthogy mit képzelek magamról.

De mégis igazuk lenne? Én vagyok a szemét, mert más nem neveli a gyerekét, aki 12 évesen úgy viselkedik mint nekem azok az ismerőseim, akiket elkerülök, mert bunkók?


18/F


2016. aug. 10. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Helyesen és igazságosan jártál el, a kis szemétláda szaros túllépte a határt és kiprovokálta a nyaklevest. Ebben a korban nagyon gonoszak tudnak lenni a gyerekek, nekem konkrétan az ilyen aljas dögök tönkretették a gyerekkorom.
2016. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon is igazad van!

Nekem 3 éves az öcsém, és nálunk volt a szintén három éves barátja. Nagyon csúnyán beszélt, és a tesóm is el tanult a tőle.Megmondtam neki 1x 2x, 10x hogy ne mondja, de hajtotta, erre én fogtam, és bezártam a fürdőszobába. (Ez nálunk egy nagy fokú büntetés) es ott hagytam pár percig. MONDANOM sem kell, hogy azóta a előttem, és a tesóm előtt sem beszél csúnyán.

2016. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelte a kis szaros már elnézést. Rühellem én is az ilyen kölyköket, az anyja meg kiakadt, mert a büszkeségét kissé sárba tiportad. Ne törődj az ilyennel, te helyesen jártál el, nehogy te érezd magad szarul!
2016. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem látok semmi rosszat abban, hogy nyakonvágtad, nem kell agyonverni, de egy kis legyintéstől nem lesz semmi baja.

Mondjuk, lehet, én mondtam volna neki olyat, hogy két hétig azon sír és gondolkodik, de szerintem ez is érthető reakció volt.

Az külön gáz, hogy az anyja nem állította le. ha az én gyerekem inzultálna másokat, főleg kissebbeket ok nélkül, magam adta volna neki akkora sallert, hogy egyből tudta volna merre hány méter.

2016. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy az. A helyedben én is ezt tettem volna, de én biztos az anyjának is leverek egyet.
2016. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1%
Remélem följelent.
2016. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Jól tetted, a p!csát is nyakon kellett volna b..szni
2016. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően a gyermekverés ellen vagyok, de ebben az esetben teljesen jogos volt, amit tettél. Azt se tudnám felróni neked, ha az anyukának is behúzol egyet.
2016. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Én speciel úgy elvertem volna, hogy a rendőrség magától indított volna eljárást ellenem.
2016. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2%
Ennél pofátlanabbat nem is találhatsz, lásd: 85 és 86 százalékos melletted kiálló, és a 0 százalékos "remélem följelent". Ez a többi tizenpár éves kis lelki fattyúnak az eredménye.
2016. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!