Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan esetete...

Lányok, volt már olyan esetetek hogy véletlenül vagy direkt ráléptetek valakire?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az exem kezére egyszer ráléptem tűsarkúban,volt jajgatás.
2016. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer tűsarkúban ráléptem egy szerencsétlen hapsi lábára a buszon. Hát nem voltam egy pehelysúlyú már akkoriban sem...Látszott rajta a szenvedés, de rendes volt, nem küldött el anyukámba.
2016. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt. Piacon nézegettem sétálva a ruhákat, sokan voltak, tolakodtak. Az egyik nő félrelökött egy "eredjmárazistenb*szon meg" kíséretében. Megállt előttem pár méterre cipőket nézni én meg felhúztam magam. Odamentem, rátapostam a lábára és diszkréten továbbsétáltam.

Lehet volt véletlenül is, arra már nem emlékszem><

2016. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer diszkóból a hátsó kijáraton akartam távozni, abból acélból, hogy lerövidítsem az utat.Ez úgy nézett ki, hogy egy vastag, sötét függöny mögött volt egy öltöző, ahonnan lépcső vezetett egy udvarra, amin át az utcára juthattam.Nos buli közben itt le voltak kapcsolva a lámpák és szó szerint az orrunkig alig lehetett ellátni.A lépcső alját némileg megvilágította kintről beszűrődő fény, de odafent vak sötét.Nos, én tapogatózva, lassan elindultam lefelé a lépcsőn és kb közepe táján megingott a lábam alatt a "süppedős talaj", rémült, méltatlankodó nyöszörgések kíséretében .Férfi és női hang vegyesen lábaim alól...Hirtelen nyilvánvalóvá vált, hogy letapostam egy szerelmespárt, akik balga módon a lépcsőn hancúroztak.Szerencse, hogy nem botlottam beléjük, mert akár ki is törhettem volna a nyakam.Azért én is kellemetlenül éreztem magam, gyorsan el is siettem onnan.
2016. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!