Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hitel, ( nem lakáshitel) pro...

Hitel, ( nem lakáshitel) pro es kontra, hogyan vélekedtek ilyen téren?

Figyelt kérdés

Egy valas utan kisemmizve , egy ures lakasba költöztem 4 éve.

Apránként berendeztem.

Nagyreszt mindent nagyobb - kisebb hitelekböl vettem, mert spórolni eleinte nem nagyon volt miböl , es ha arra vartam volna h összesporoljam a penzt , evekig ujsagpapiron fekudtem volna es a falakat neztem volna .

Maig is elöfordul h rendelek markas cipöt , egy egy butordarabot a butoruzletböl.

Bevallom , a reszeteket nyögni nem könnyu , plusz meg is elni , de jórészuket mar letudtam, igaz meg hatra van jó pár.

Próbálok spórolni , tudom az a megoldas , h ne hitelre vasaroljak de megis igy sikerult , igy oldottam meg a dolgokat .

Ti hogy latjatok , ez a legrosszabb megoldas , vagy úgy látjátok h ezaltal lehetöve válnak dolgok?

Kitöl kerjek nincs .


2016. szept. 14. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha négy éve ott laksz, akkor nem hiszem, hogy még szükséged van bútorok rendelésére, és nem is a márkás cipők lennének elsődlegesek számomra, ha annyira rosszul állok anyagilag.

Egy pár bútorral is elvan az ember, aztán majd vesz, ha lesz rá pénze.

Azzal van a gond, hogy szerintem te mindent hitelből akarsz megoldani.

Az érthető, hogy indulásnak kellett a hitel. De te most is hitelből fedezed azt, amit nem engedhetnél meg magadnak.

2016. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben csak a legszükségesebbet vásárolnám meg, ha kell hitelre: hűtőszekrény, tűzhely, rendes ágy a gyereknek, asztal, két szék. Ez is bőven benne van 150-200 ezerben. A többit nem, arra spórolnék.
2016. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!