Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kulturális fejlődések ki...

Kulturális fejlődések ki hogyan választ stílust?

Figyelt kérdés

Most Pl: főkép a rasztára szeretnék ki térni .

Aki felvette a stílus mellet úgy mond a filozófiáját is ?

És mi vezette erre az ösvényre ?



2016. szept. 14. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a tiszta románc-ot láttad?

gery oldman mint rastafari gengszter,még a jamaicai akcentust is hozta.

szerintem egyértelműen identitás zavar.


de ennyi erővel akkor én is az vagyok mert lovagló cipőkben szeretek járni utcán,úgy hogy lovon még életemben nem ültem:)

2016. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Van aki tényleg azért lesz raszta, mert az az életfilózófia amit ők képviselnek nagyon bejön neki. Valaki csak azért lesz raszta, mert maga a hajstílus tetszik neki, negatív értelemben ők a pózerek, de szerintem azzal sincs semmi gond, szíve joga ki mit hord. Bejöhet neked az emo stílus is, nem feltétlenül kell ereket szabdalni. A rasztafari élet meglátásom szerint a békét és a szabadságot hírdeti, nem feszül és őszinte. Nem feszül azon mások mit gondolnak róla, sokkal nyitottabb a dolgokra, és nem feltétlenül a drogokra gondolok, hanem spiritualitás téren is.
2016. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!