Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Veletek is előfordult...

Lányok! Veletek is előfordult már hogy lepisiltétek a lábatok/nadrágotok?

Figyelt kérdés

Arra a szituációra gondolok, mikor nem akarsz ráülni az ülőkére és csak fölé állsz rogyasztva. Össze vissza megy a sugár ott szenvedek hogy beirányzékoljam de csak lefolyik pár csepp a combomon és a nacimom egy folt lesz... Sikerült már a vádlimat is lepisilnem ugyanígy...

Nem tudom eldönteni hogy én vagyok csak ekkora béna vagy mással is előfordul.

Komolyan gondolkozom azon a tölcséren, de elég undorítónak tartom ahhoz hogy a táskámban cipeljem egyfolytában.


2016. szept. 15. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Az enyém szépen veret egy helyre.

Baba vagy saláta a tied?

2016. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szabadban, diszkrét bokorbaguggolás közben sikerült már rácsurrantanom a lábfejemre. Nyilvános wc-n még nem ért ilyen baleset.
2016. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan meg nem volt csak átpisiltem véletlenül a deszka fölött ami szintén kellemetlen! :)))
2016. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen tölcsérre gondolsz? Milyenek a kisajkaid? Probáltad már ügyesen kicsit széthuzni az ajkakat?
2016. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Célozz bele'-nem olyan kicsi csésze az!

Basszus utálom ha az ülőke szanaszét van hugyozva!

2016. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Perverz állat.
2016. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok perverz állat:D

Olyan tölcsérre gondoltam amivel a nők is tudnak állva pisilni.

Az ajkak széthúzását nem próbáltam ugyanis nyilvános wc kilincsének megfogása után nem fogok magamhoz érni odalent.

2016. szept. 16. 07:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a"tölcsér" amire gondolsz egyszerhasználatos, eldobható. Vészhelyzetben jó szolgálatot tesz.
2016. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Én ráülök ha száraz. Azt hiszi valaki hogy a bőrén át bemegy valamilyen baci a szervezetébe?
2016. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!