Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te is szívesen kipróbálnád,...

Te is szívesen kipróbálnád, milyen lehet egy idegen, üres házban tölteni egy éjszakát, mint a tinihorrorokban?

Figyelt kérdés

...ahol be vagy parázva, mert kintről félelmetes hangok szűrődnek be, és abban bízol, hogy az a 2-3 fiú, aki ott van, elbánik az "erdei vademberrel", ha betörne... :D Kötött program nincs, csak várni a reggelt, és hazamenni. Idegenek vagytok, esetleg néhányan barátok.

Én imádnám!!


2016. szept. 18. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy.


Max ,ha egy csaj társasságába lehet és nem unatkoznánk... ;)

2016. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Persze de lány is legyen xd


17f

2016. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy nincs kötött program, mert kölcsönös szimpátia esetén össze lehetne melegedni bárkivel, szintén mint a horrorokban, de nem erre menne ki (elsősorban :D) a dolog. Túlélő "tábor", egy házban, beparázva.
2016. szept. 18. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Igen, főleg lányokkal, jót tudnék röhögni rajtuk.

Olyan lányokat akarok akik azt hiszik majd én megvédem őket és "feláldozom" magam a kedvükért, hogy lássam a csalódást az arcukon.

2016. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Felénk iszunk és pincebulinak nevezzük, de senki sem parázik! :D
2016. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hangok nélkül igen.
2016. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha tudom senki nem hal meg :D am szetparaznam az agyam.. 16/L
2016. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Blade Bone ***** válasza:
Pár éve mi csak simán kimentünk éjjel az erdőbe, és mikor haladtunk gyűjtöttem követ meg botot a sötétben és mikor olyan helyen jártunk, csak úgy dobáltam a lányok mellé a köveket :D volt amelyik a nyakamba ugrott, de még egy két srác is megijedt, meg volt mikor a kiabálásuktól még én is. :D
2016. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze. Miért lennék beparázva? Az élet nem ócska hollywoodi horror, a sötétség nem félelmetes, az éjszaka nem bánt. A "félelmetes" hangok pedig azoktól az állatkáktól származnak, akik ugyanúgy megijednek tőlünk a sűrű erdő közepén, mint mi tőlük. Viszont ha a társaság egyes tagjai a fülembe sikítoznának, kivágnám őket a sűrűbe, hátha mégis arra jár az a vadember. Vagy a jeti. Vagy egy bazi grizzly.
2016. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!