Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egész életem rossz. Mit...

Az egész életem rossz. Mit csináljak? 18/F

Figyelt kérdés
Szüleimmel nem beszélek mert nem hallgatnak meg mindig azt mondják maradjak csendbe meg ha beszélünk akkor is veszekedés a vége mindig sose volt olyan hogy beszélgetés után ne veszek ednénk.Barátaim nincsenek csak haverjaim.Senki nem hallgat meg semmi értelme az életemnek.
2016. szept. 20. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Változz
2016. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az van hogy szerintem (így látatlanban),a környezeted lehúz téged.Ez most rohadtul rondán fog hangzani,de szelektálj!

Hanyagold azokat akik nem becsülnek meg,keress olyat aki igen!Attól még van értelme az életednek hogy ilyen emberekkel vagy körülvéve.Lehet hogy a környezet változás sem ártana.Új lakás,új munka hely,vagy új suli,attól függ miben gondolkozol.

2016. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!