Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy rossz nap tönkreteheti az...

Egy rossz nap tönkreteheti az embert egy egész életre?

Figyelt kérdés
A 6. év végi osztálykiránduláson azokkal az osztálytársaimmal kerültem egy szobába, akiket a barátaimnak hittem. Az este viszont piát csempésztek a szobába, és nagyon részegek lettek, istentelen dolgokat műveltek, de én nemet mondtam. Amikor a hangulat a tetőfokára hágott, az érik srác elkezdte az egykezes kötélhúzást, majd a többiek is csatlakoztak hozzá. Én a takaróm alatt rejtőztem. Mindig is egy visszafogott gyerek voltam, jó tanuló sok baráttal, de azon az estén valami véget ért. Nagy hatással volt rám az eset, azóta a tanulmányi eredményeim is leromlottak, kevés a barátom, csúfolnak és megvernek az erősebbek. Jelenleg 15 éves vagyok, de azóta se tudom feldolgozni az eseményeket. Az emberek nem szólnak hozzám és nincs kiben bíznom. Úgy érzem az életem kisiklott és nem tudom mit tegyek. Valaki tud segíteni?

2015. jún. 22. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Joker szerint igen.

[link]

2015. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy megvernek az erősebbek? Fiú/lány?
2015. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, az osztályban megvernek
2015. jún. 22. 22:33
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Egy súlyos trauma igen, de egy ilyen esemény nem hinném. Egy kezes kötélhúzás? Ez alatt milyen perverz dolgot kell érteni? :D Takaró alatt rejtőzni? Ez komoly? Egy oszt.kiránduláson? Miért nem beszélgettél, hülyültél velük? :D
2015. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyengyakran? Tanár? Szünetben?
2015. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon durva, istentelen kötélhúzás lehetett...:D
2015. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Beiserem, nem vagyok annyira bátor gyerek, nem vagyok nagyon kíváncsi arra ahogyan mások verik (egykezes kötélhúzás=recska)
2015. jún. 22. 22:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint ma már nem divat nem búzának lenni:D
2015. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A tanár csak telefont elvenni jön be...
2015. jún. 22. 22:37
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Szóval a takaró alatt hallottad, ahogy a részeg osztálytársaid kiverik maguknak, és ez ekkora lelki traumát okozott...

És a barátaid miért tűntek el mellőled?


Szerintem veled más baj is van.

2015. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!