Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hordanak a férfiak/fiúk...

Miért hordanak a férfiak/fiúk fülbevalót?

Figyelt kérdés

Több embernél láttam és nem tetszik.

Azt hiszik ettől menőbbek lesznek?



2016. szept. 21. 12:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: az, hogy neked tetszik-e, irreleváns. Az, hogy ezzel valaki menőzik, szubjektív. De kár általánosítani, hogy mindenki menőzik, akinek fülbevalója van. Egyszerűen csak divatba jött és azóta is tart. Egyébként ez több évtizedre visszanyúló dolog, lehet, te csak most szembesültél vele?
2016. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%

Kit érdekel, hogy neked nem tetszik? Pontosan. Senkit.

Ők így érzik jól magukat, nem hiszik magukat menőnek tőle.

Ez ugyanolyan értelmetlen kérdés, mint:

"Miért van raszta haja?" "Miért visel szoknyát nadrág helyett?"

Nekik így tetszik a megjelenésük, jobb lesz a kedvük, ha úgy néznek, ki és azt viselnek amit szeretnének. Ebben semmi kivetnivalót nem találok.

Mellesleg, a te megjelenésedben is biztosan van olyan, ami mást zavar. ;)

2016. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
13%

"Mellesleg, a te megjelenésedben is biztosan van olyan, ami mást zavar."


Hát ez az! Akkor mást se zavarjon az én megjelenésem! Én pont hogy azt vettem észre, hogy a fülbevalót viselő embereket irritálja a legjobban a mások megjelenése.

2016. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%
Nekem tetszik szerintem jól néz ki. De csak azok a kis kövek . Mert ezek a fültágítók meg karikák nekem személyszerint vissza taszító de az is egy stílushou tartozik ő dolguk. De láttam már idősebb férfin egy ilyen kis aranykarikát kb fél centiset hát az valami undorító látvány volt
2016. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom miért kell elítélni azt aki férfi létére fülbevalót hord. Az igazság az hogy aki nem hord azok között is van bunkó meg normális egyén, és aki hord fülbevalót azok között szintén. Kinek a pap kinek a Pappné....
2016. dec. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

:DD

Komolyan mondom, lassan már a férfiak egyenjogúságáért küzdünk.


Mondom ezt lányként

2017. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
16 - á, a férfiak nem akarnak "egyenebb" jogúak lenni :D
2017. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

17

Gondolom:D Ezzel csak arra céloztam, hogy a nők mindent megtehetnek, amit a férfiak, mert "egyenjogúak", de ha egy férfi tesz bármi olyat, amit a nők, akkor "a lányoknak jól áll, de egy férfi ne hordjon ilyet".


Kissé ellentmondásos...


Amúgy nekem sem jön be, ha egy fiún fülbevaló van, de ez nem oszt nem szoroz a személye milyenségén.

Ha meg neki jól esik, hát hordja, kinek mi köze hozzá?

2017. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Szerintem tőle bármilyen férfi fiú hordja.
2017. márc. 21. 16:08
 20/26 anonim ***** válasza:
55%

Neked nem tetszik... És akkor most hova szarjunk?

Nekem se tetszik sok minden, mégse szólok bele, ki mit aggat magára, mert semmi közöm hozzá.

2017. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!