Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyetemista fiúk! A ti ismeret...

Egyetemista fiúk! A ti ismerettségi körötökben vannak olyan egyetemisták (barát, ismerős, esetleg TI magatok), akik fülbevalót hordanak?

Figyelt kérdés

Jómagam is egy kis "pötty" fülbevalóval rendelkezem, ami jól néz ki, visszafogott, nem ilyen óriásgyémánt fülbevaló. Mindenesetre nem tudom ott mennyire nézik jól szemmel az ilyet. Elvégre..aki egyetemre kerül 'komoly' ember, és nem tudom ez mennyire teszi ott komolytalanná az embert. :D Lehet ősztöl fülbevaló nélküli életet kell élnem? :DD

Bocsi, hogy egy kicsit érthetetlenül fogalmaztam, de remélem értitek mire célzok. :D


2013. aug. 4. 14:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és persze csak fiú barátokra, ismerősökre vagyok kíváncsi. : ) Most lány elnyomás van.:DD
2013. aug. 4. 14:53
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Természetesen nem kötelező egyetérteni a most következő véleményemmel, de mivel kérdezted, engedtessék meg kifejtenem.

Férfi és fülbevaló nem fér össze. NEM. Ugyanúgy nem, ahogy férfi és szoknya, férfi és smink, férfi és lakkozott köröm sem fér össze, és még sorolhatnám. Rögtön hozzáteszem, hogy nőkön sem igazán tetszik a fülbevaló, de náluk azért valahogy elfogadhatóbb. Fiúnak, férfinak viszont nem. Sehol, semmikor, semmilyen.

Nekem nagyon erős ellenérzéseim vannak a fülbevalóval, és általában a testékszerekkel szemben. Egyik sem tetszik, senkin, sehol. Nagyon visszataszítónak találom ezt az egész alapvető elképzelést, hogy valaki egy lyukat fúr a testére, beletesz egy furcsa fém- vagy műanyag tárgyat, és úgy gondolja, hogy ettől ő szebb. Nagyon, nagyon erősen taszít engem ez az egész dolog, úgy, ahogy van.

2013. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ma 15:08


Gondolom a tetoválással is így vagy akkor.

2013. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemista vagyok,nekem piercing van a fülemben.

Gimnazista koromban jóval több piercing volt a fülemben, sőt az alsó ajkamban, nyelvemben is volt.

Mikor bekerültem az egyetemre akkor nagy részétől megszabadultam.

2013. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Èrtem, elfogadom az álláspontod. Nekem, magamon tetszik. Viszont tényleg nem szeretném, hogy egy ilyen miatt hiteltelenné váljak az egyetemen, pedig érett gondolkodásúnak tartom magam. Az ottani tanárok szemében nem szeretnék fekete bárány lenni, mert szerintem ők is ilyen túl konzervatívok. Mégha ez középiskolában működött is...
2013. aug. 4. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, egyetemre jár mindenféle színes egyéniség, az ottani tanárok is sokfélét láttak már.


Az én szakomon (gépészmérnök) is vannak egyedi külsejű egyének, bár az tény, hogy filozófia meg a "művész" szakokon sokkal több.

2013. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk én se jog, bölcsész, közigazgatási etc. helyre megyek, ahol a későbbiekben kihathatna ez az egész...Mert mondjuk én se pereskednék egy olyan ügyvéddel, akinek ki van varrva a karja. :D

Viszont szerintem úgy fogom megoldani, hogy az ilyen vizsgahelyzetekben, a tanárral való kommunikációk során fogom kivenni. :C

Majd este meg vissza fogom rakni. :D vagy nem tudom..xD Még át kell gondolnom, majd meglesem az ottani környezetem, és reménykedek, hogy az én apró fülbevalóm a többi egyéniség mellett el fog törpülni. :D

2013. aug. 4. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!