Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hordanak a férfiak/fiúk...

Miért hordanak a férfiak/fiúk fülbevalót?

Figyelt kérdés

Több embernél láttam és nem tetszik.

Azt hiszik ettől menőbbek lesznek?



2016. szept. 21. 12:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sem tetszik, de mi közöm nekem hozzá? Az ő dolga, azt csinál amit akar. Ha itt tartunk akkor a cigizés pl. jobban zavar.
2018. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%

A fenébe, megint egy "értelmes kérdést" adott a véletlen kérdés gomb....ráadásul eléggé régit is. Azért válaszolok:


A mai világban nincs megszabva, hogy ki, milyen kiegészítőket hordhat. A fülbevalót a férfiak is elég régóta használják test-ékszerként. Valaki lehet, hogy menőbbnek érzi magát tőle, valakinek csak egyszerűen tetszik. Ha neked nem tetszik, az a te problémád, nem az övé. ne nézz rá, ne kezdj el vele csak azért beszélgetni, hogy 5 perc múlva jelezhesd a nemtetszésedet (tapasztalat, volt rá példa az ismeretségi körömben). Vannak olyan extrém kiegészítők is, amiknek a látványa engem is zavar, de inkább elfordulok. Ha észreveszi az illető, hogy a fülbevalót nézem, mert egy tányér gyakorlatilag..... elmosolyodom, max megrázom a fejem és elfordulok.


Vagyis a lényeg: Nem neked húzza a füled, ne neked fájjon.

2018. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tetszik. De a válasz egyszerű, nekik tetszik. Akkor miért ne hordhatnák?

Nem kell hogy érdekelje őket hogy nekem vagy neked mi jön be. Biztos mi is csinálunk vagy hordunk olyan dolgokat amik nekik nem tetszenek. Ha tetszik nekik akkor nem kell több indok. Nem ártanak vele senkinek.

2018. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre kevesebb férfi hord fülbevalót.... Kiment a divatból...
2018. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
A Való Világban a Lacika is fülbevalós . Annyira csúnyává teszi igy a férfiakat.
2018. dec. 31. 15:13
 26/26 anonim ***** válasza:

nem tudom mit hisznek,de nekem sem tetszik férfiakon,fiúkon a fülbevaló

persze nem szólok emiatt semmit,egyszerűen magamban azt gondolom,hogy b*zis,vagy csak ronda,nem illik hozzájuk

de szerintem a nyaklánc,karkötő stb.sem illik hozzájuk,max a karóra de semmi egyéb ékszerre hajazó kiegészítő

2019. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!