Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irreleváns (gyakran perverz)...

Irreleváns (gyakran perverz) gondolatok ellen mit lehet tenni? Ördögi a kör

Figyelt kérdés

Ha egyszer elkezdődik innen nagyon nehéz visszafordítani a dolgot


Pl ilyen, hogy beszélgetsz valakivel és bevillan, hogy ül a wc-n és "dolgozik"


vagy beszélgetsz egy rokonnal és elképzelsz egy szexjelenetet kettőtökkel(bár ez szerencsére nagyon ritka)


vagy, hogy milyen lehet neki odalent


Minden olyan gondolat, amit a társadalom elítél, eltilt, ha csak azt vesszük egymás előtt fingani is ciki, nem lehet természetes hangnemben beszélni róla


és az emberben ezek a dolgok feszültséget váltanak ki, hogyan lehet ezeken túlkerekedni


22 évesen még nem sikerült, ha a nagyszüleimnél vagyok, ha otthon,

ha meg egyedül albérletben akkor arra gondolok amit akarok mindent leszarok, semmi sem érdekel, ezért szeretek annyira egyedül lenni, ilyenkor 0 társadalmi nyomást érez az ember


f



2016. júl. 23. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

ez legfeljebb a te agyadban tiltott.

én ha jó nővel beszélek,azonnal elképzelem meztelenül és hogy milyen a puncija,meg hogy milyen lenne az arca amikor benyomom neki és élvez.


feszültséget meg az okoz benned,hogy te ezeket nem élheted át,mert para gép vagy felcsípni és megtenni vele ezeket.

2016. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit ez első írt azt tök rendben, az nem ide tartozik.

Átérzem a helyzeted, nekem is ugranak, villannak be ilyen undorító perverz képek és van, hogy fél napig is kísértenek.

ÉS szerintem sem normális. Mikor olyan gondolatok találnak be, mint amiket le sem merek írni, olyan undorítóak és betegek.

Nálam ami bevált az, hogy próbálok nem figyelni rá, elfoglalom más gondolatokkal az agyam így előbb-utóbb eltűnnek ezek..

2016. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

próbálok minél inkább a jelenben lenni én is és elfogadni, hogy ez nem én vagyok csak ilyen hülye kósza agysejtek bemászkálnak rossz helyre, az mindig segít


egyébként igen, én nekem is kellett egyfajta bátorság, hogy ezeket leírjam..az, hogy beleélvezek a csajba és elképzelem milyen fejet vág, csak az eleje :D

2016. júl. 24. 00:13
 4/6 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek. Mindenki ilyenekre gondol.Sokan sokkal durvábbakra. A lényeg az, hogy akkor se tud az ember hazudni ha meg se szólal, mindegy mit gondolsz mások tudni fogják.
2016. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erre már én is nagyjából rájöttem, de ez nem feltétlen az egymás gondolatai olvasása miatt lehet, hanem egyszerűen az első pár perc után egyértelmű, hogy nincs meg a közös hang..
2016. júl. 26. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
OCD - szexuális kényszergondolatok
2016. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!