Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék a folyton visszat...

Mit tehetnék a folyton visszatérő öngyilkossági gondolatok ellen?

Figyelt kérdés

Legalább havi szinten egy hétig biztosan öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak. Megfigyeltem már, hogy általában menstruacio elott van ez. A ketto kozott van-e kapcsolat nem tudom.

De az az egy het egy pokol.

Csaladi problemak, egeszsegugyi problemaim is vannak. Nagyon megviselnek lelkileg. Probaltam mar anyummal beszelni errol de nem erdekli.

Elegem van. Sokszor nem latom a kiutat. Egyre erosebbek ezek az erzesek. Ami nagyon kellemetlen, hogy hetekig semmi bajom, leszarom a problemakat eros vagyok de utana kezdodik minden elolrol.

Van erre megoldas? Mi lehet a bajom?

16/L



2016. júl. 9. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a megoldás hogy alapvetően lelkileg mélyen vagy. Hidd el hogyha boldog lennél akkor nem fordulna ez veled elő. S meg kell találnod a boldogságot.

S ha az emberek körülötted ennyire nem törődnek veled akkor próbálj meg olyanokkal beszélgetni akik meghallgatnak vagy legalább a figyelmed elterelik.

Keress célt magadnak, gondolkodj sokat és lásd be azt hogy nem vagy menthetetlen, szerethető vagy és nyugodj meg.

Nekem is írhatsz akár ha mélyen vagy.

De bárkivel is beszélsz azt sose felejtsd el hogy Te tudod csak megmenteni Magad.

19/F

2016. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megprobaltam már az "elet naposabb oldalat" nezni, leszarni a gondokat, szerethetonek gondolni magam. Megy is egy darabig,de utana a semmibol elojonnek a sotet gondolatok es lelkileg padlora kuldenek. Es nem tudok tenni ellene semmit. Csak varom, hogy elmuljon. De utana megint kezdodik elolrol
2016. júl. 9. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus AZONNAL! Tudok adni remek (és olcsó) szakemberhez elérhetőséget, ha érdekel.
2016. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!