Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek nagyon duci...

Fiúk szerintetek nagyon duci lány felvehet bikinit?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Persze, nyugodtan! :)
2016. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Telt lányként mondom, minek?! Igen, vannak pasik, akiknek tetszik a husis lány, a 4 fal között igen is szexizhetsz Neki, hisz ezt szereti. De tény és való, hogy nem szép látvány, amikor a bugyira ráfolyik a hasad, a bikini bevág a husikába. Tanuljunk meg öltözni az alkatunkhoz, és egy telt lány is lehet elegáns, esztétikus.
2016. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
22%
Egy "telt" lány nem lehet esztétikus, sőt még a némi túlsúllyal rendelkező nőneműek többsége is visszataszító a háj rossz eloszlása miatt.Szóval felvehetsz bikinit de vállald a férfiak teljesen érthető és jogos felháborodottságát ha meglátják a gusztustalan tested.
2016. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerinted egy nagyon duci fiú ihat vizet?

Összefüggés?????

2016. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Felvehet, csak sokan fognak hányni és röhögni, kibeszélni, akár fotózni amit körbeküldözgetnek egymásnak hogy még többet röhöghessenek.
2016. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt veszel fel, amit akarsz, ne mások véleményével foglalkozz. Ha te szándékosan a nagyon telt lányok legproblémásabb testrészét, azaz a hasadat akarod mutogatni, hát hajrá. Tetszést nem fogsz kiváltani vele, mert míg egy nagy mell, nagy popsi, vastag comb, széles csípő lehet nagyon szexi, addig egy (bocs) hájas, csüngő has igazán visszatetsző... de ha nem tetszeni akarsz, csak úgy semleges lenni, akkor vegyél bikinit.
2016. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Hajrá, csak tengerben ne fürödj, mert jönnek a japán vagy az izlandi bálnavadászok, aztán leszigonyoznak.
2016. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem felvehetsz;)
2016. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen! Bár esélyes, hogy pár kiló feleslegest gondolsz nagyon ducinak. Hány kiló vagy? :)
2016. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek a gömbölyded formák, ha szép a bőre, husis, de nem löttyedt. Szerintem nyugodtam vegyél fel bikinit!

Az meg különösen izgató, ha egy molettebb lányon a bikini alig takar valamit a méretesebb idomaiból.

2016. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!