Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy? (Leírásban)

Miért van az, hogy? (Leírásban)

Figyelt kérdés
mostanában érdektelen vagyok , ráadásul úgy érzem hirtelen egyik napról a másikra elmúlt a szeretet pár ember iránt ?Miért lehet ez ?vagyis rengeteget gondolok rájuk de nem értem..

2016. szept. 22. 19:33
 1/5 anonim válasza:
Nem lehet hogy az a baj hogy nem beszélsz velük eleget? Ez által a kapcsolatotok is leépülhet.
2016. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
el fog múlni
2016. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia...lehet kezdesz magadba fordulni(zárkózni) ezért azt tanácsolom, hogy próbálj több időt társaságban eltölteni és találj valami kisebb nagyobb elfoglaltságot vagy hobbit magadnak....ez talán megoldja az érdektelenségedet.

az hogy elveszted bizonyos emberek iránt a szereteted?...esetleg csalódás vagy félreismerés is okozhatja ezt...viszont ha nincs ilyen ok akkor szerintem az érzelmeidet nem tudod kifejezni megfelelően vagy nem mered. a leírt "információk" alapján nem tudok többet írni erről...de ha rosszabbodna ez a szeretet elvesztés más emberek iránt akkor keress fel egy pszichológust aki egyértelműen hasznosabb tanácsot fog tudni adni, hogy mit kellene kezdened ezzel(vagy írj privátba és részletesebben)

2016. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem "bele vagy fásulva" ebbe a világba, egyébként én arra tippelnék, hogy el fog múlni majd ez az állapot, hogy kicsit közömbösek lettek neked mások. De lehet, hogy sok idő kell. De most talán egyedüllétre lenne szükséged, hogy rendbe tudd tenni magadban a dolgokat, és hogy most kicsit ne kifelé, tehát másokra, hanem befelé, saját magadra, az érzéseidre, gondolataidra figyelj. Azzal viszont egyet tudok érteni, hogy egy hobbi az jó lehet, kicsit felül tudja írni az "ürességet", amit érezhetsz. De nem feltétlenül, de szerintem jó ötletnek tűnik.
2016. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is azt érzem talán h kicsit elegem van és ürességet érzek. Igazából sokat csalodtam az emberekben. Akikröl irok rengeteget gondolok rájuk , sokat beszélünk de néha magam sem tudom mit érzek. Köszönöm a válaszokat. Aki kért privátot annak irok :) .
2016. szept. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!