Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon tényleg sok a...

Magyarországon tényleg sok a magas lány?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen beszélgettem egy amerikai úrral, aki viccesen megegyezte, hogy milyen szép magas vagyok, nem is nagyon találkozott meg ilyen magas nővel, mint én. (Tényleg nagyon magas vagyok, 185 cm.) Aztán hozzátette, hogy neki úgy tűnik, a magyar lányok kifejezetten magasak, rengeteg 180 körüli lányt látott, mióta itt van. Nem tudom mennyire igaz, nekem nem tűnt fel hogy olyan sok magas lány van, lehet pont azért, mert én még náluk is magasabb vagyok.

Szerintetek van benne igazság? A magyar lányok magasabbak, mint mondjuk az amerikaiak?


2016. szept. 23. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Amerikában annyi féle ember van. Ott biztosan gyakoribbak a nagyon magas lányok is.

2016. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok, hogy amerikai úr hol találkozott rengeteg 180 cm magas magyar lányokkal.Mert én azt látom rengeteg magyar lány/nő 160 cm alattiak. :-)
2016. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem értem, 170 körül tényleg sok lány van, de 180 felé már nem igazán. Összesen két nőt ismerek, aki majdnem 180. Lehet azért mondta, mert ő elég alacsony (kb 160), és neki egy 170 és 180 centis nő között már fel sem tűnt a különbség. :D
2016. szept. 23. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Amerikában még nem voltam, apukám egyszer jónéhány éve igen, és azt mondta, hogy kövérek és csúnyák :D Szóval összehasonlítási alapom nincs, de mivel a magas lányok a zsánereim, van külön magaslányradar a szememben :D Itthon járkálva azt látom, hogy a 180 centi nem is olyan ritka, viszont ami érdekes az az, hogy 185 körülieket vagy magasabbakat vagy sokat látok egy nap, vagy semennyit. Amúgy a többség 170 körül lehet.


24/F

2016. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számomra is sajnálatos módon, jellemzóen 180 cm alatti, eseteg akörüli lányokat szoktam látni az utcán. Persze vannak üdítő kivételek. :)
2019. febr. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!