Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért szólhatnak valamit, ha...

Azért szólhatnak valamit, ha elmennék egy iskolába megnézni az ott lévő tablókat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furán hangzik, de megtetszett egy lány, és szeretném vele felvenni a kapcsolatot, de sajnos a nevét nem tudom, így azt gondoltam, hogy elmennék megnézni az idei végzősök tablóját az iskolában. Ezért szólhat bárki is?
2016. szept. 25. 00:08
1 2
 1/14 TR75 ***** válasza:

Némi szerencsével az iskola honlapján is fent lehet a tabló.

De ha csak egy névsor van, már akkor is lehet keresgélni a mai szociálishálós-nethezragadt világban. Igaz, kicsit melósabb, de meg kell dolgozni az álmokért :-)

(Amúgy nem tudom, én nem hiszem, hogy bárki csak úgy besétálhat egy iskolába, bár persze ki tudja.)

2016. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Portásnak szólsz, hogy mi a stájsz, letejeled neki a lét, aztán bekísér. Kb ennyi. Ez a világ így működik.
2016. szept. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj oda suli időben. Senkinek nem lesz feltűnő, azt hiszik majd, hogy te is oda jársz.
2016. szept. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az iskola oldalát néztem, de nincs fent.

"Amúgy nem tudom, én nem hiszem, hogy bárki csak úgy besétálhat egy iskolába" <- Igen, pont ezért merült fel bennem is a kérdés. :/

2016. szept. 25. 00:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan próbálj meg csak simán besétálni mintha mi sem történt volna xD Nem hinném, hogy bármi bajod lehetne belőle. De ha mégis, mond azt, hogy egy ideje gondolkozol azon, hogy ebbe a suliba szeretnél járni és már borzasztóan meg akartad nézni magadnak... XD
2016. szept. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 TR75 ***** válasza:
Akkor meg az a legegyszerűbb, ha bemész, szólsz a portásnak, hogy keresel egy tablót, jöjjön, mutassa meg. Így nem fogsz egyedül idegenként (=gyanúsan) mozogni a suliban, és egyből odakalauzolnak, ahová kell.
2016. szept. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha 40 körüli vagy, akkor persze felfognak tenni majd pár kérdést a portán.. de persze, ha iskolás korú, senki le nem fogja sz*rni.
2016. szept. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7

22 vagyok, gyakran meg a 18-at sem nezik ki belolem.

2016. szept. 25. 08:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor könnyű dolgod van, simán hihetik azt rólad, hogy oda jársz :D Bár ha mész hazafelé, az lesz kicsit neccesebb, mert ha a portás nem akar kiengedni, magyarázkodhatsz, hogy már igazából nem is tanulsz, csak úgy besétáltál tablókat nézegetni..:/
2016. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez iskola függő...ha diáknak nézel ki akkor szerintem reggel 8 előtt amikor nagy a tömeg tuti be tudsz menni, de lehet máskor is. Akkor szívtad meg ha beléptető kártyás a suli, akkor a portás kedvességén múlika dolog, de akkor ne táplálj túl sok reményt. Mondjuk akkor is lehet hogy megkérsz egy diákot aki épp be akar menni hogy nem vinne e be és elmondod neki hogy miért. Szerintem ha nagyon akarsz be tudsz jutni, ha meg már bent vagy senki se fog oda menni hogy hé te ki vagy és mit keresel itt. Ha meg mégis akkor elnézést kérsz és kimész, nem fogják rögtön a rendőrséget hívni.
2016. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!