Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért szólhatnak valamit, ha...

Azért szólhatnak valamit, ha elmennék egy iskolába megnézni az ott lévő tablókat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furán hangzik, de megtetszett egy lány, és szeretném vele felvenni a kapcsolatot, de sajnos a nevét nem tudom, így azt gondoltam, hogy elmennék megnézni az idei végzősök tablóját az iskolában. Ezért szólhat bárki is?
2016. szept. 25. 00:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megoldottam a dolgot, egyik haverom ismerőse pont oda jár. Megkértem, hogy fényképezze le nekem az idei tablókat, cserébe kapott egy energia italt. Sikerült megtalálnom a leányzót fb-on, de párkapcsolatban van, ilyen az én formám.. :D

2016. szept. 26. 19:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Na igen, de itt szerintem nem párkeresés volt a célod, hanem a tablókat akartad látni. Bár nem értem, hogy miért akartál tablót nézegetni, de mindegy, lényeg, hogy a kijelölt célodat elérted. És ennyi. Ne legyél telhetetlen. :)
2016. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sulitól függ. Nálunk, pont amikor végzős voltam 8osztályos gimiben, ez volt 9 éve, akkor vezették be a szigorúbb ellenőrzés, mert mindenféle hülye indokkal bejöttek emberek, meg volt, aki diáknak tettette magát... a portás néha nem is figyelt oda, ki megy be, meg mondjuk 700 gyereknél honnan a fenéből tudja, ki ment be és mikor... aztán történt egy csomó lopás (heti szinten elég nagy értékű dolgok tűntek el), rongálás, ellenőrzők át lettek firkálva... de közeli általnos suliból pl. gyereket vittek el így majdnem. Nyilván van olyan suli, ahol ezt komolyan veszik, pont a diákok védelme miatt.


Hát azt teheted, hogy bemész, köszönsz a portásnak, és elmondod, hogy miért mész be (már ha be tudsz menni, és nem kártyás beléptető van, mert az szopacs - akkor becsengetsz). Jó tudom, ez így röhejesnek fog hangzani, de amúgy ha nem vagy hajlandó elmondani, miért vagy ott, vagy kamuzol, akkor úgyis arra fognak gyanakodni, hogy lopni mentél be oda. Aztán vagy engedi, vagy nem. Ha nem engedi, akkor nem mész be. Ha meg engedély nélkül bemész, azért igenis szólhat és ki is hívhatja a rendőrséget.

2016. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#12

Pont azért szerettem volna megnézni, hogy megtudjam a nevét, de sikerült máshogy megoldani. Nem vagyok telhetetlen, egy próbát megért a dolog. :)

2016. szept. 27. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!