Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljes életmódváltás? Kinek...

Teljes életmódváltás? Kinek sikerült eddig? (Miken változtatott egyszerre? )

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek sikerülhet, kitartás kell hozzá.

Ha a saját családod(ha van)tartod szem előtt ès senki véleménye nem érdekel mert te tudod mi lesz jó! - Már az is váltás lehet! Míg másoknak akarsz megfelelni nem haladsz jó úton.

2016. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült. Persze nem az én érdemem, egy betegség kényszerített rá. Tehát egy betegség is elég hozzá ;)

Miken változtattam: étrend, cigi, pia, buli, mozgás. Egyszóval "lenyuszulás". Eddig rohangálás volt, rendszertelen étkezés, túlsúly, naponta bulik, kevés alvás. Félreértés ne essék, most is ezt csinálnám, de ha megfeszülök, akkor se megy. Most pihenés van, egészséges étrend, semmi alkohol (vagy egyéb), lightos séták, sok alvás, szinte semmi társaság (ez a legrosszabb).

2016. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

kedves első, nem én pontoztalak le, nem értem ki és miért tette, de hogy szépítsem, adok egy zöldet neked

2016. szept. 25. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!