Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyanok véleménye érdekel...

NagyTibirka kérdése:

Olyanok véleménye érdekel akik nem dohányoznak és ha ilyenek elmennek egy buliba ott hogy viselkednek?

Figyelt kérdés
Ti is cigiztek ha buliban vagytok mint a többi ismerősötök vagy ha megkinálnak vele visszautasitjátok?Én mindig visszautasitom egyszerüen nem vagyok rá kapható
2016. szept. 25. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim tudják, hogy nem dohányzom, meg sem kínálnak, és tekintettel vannak arra is, hogy ne rám menjen a füst. Egyébként nem vagyok rendszeres bulizó.
2016. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátaim nagyon jól tudják,hogy nem dohányzom,ezért nem nagyon szokták nekem kínálgatni,de ha véletlenül mégis megkínálnak vele szépen udvariasan elutasítom.

Az már más téma,hogy mire vége lesz egy bulinak,olyan szagom szokott lenni,mintha vagy 2 dobozt cigit elszívtam volna

2016. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem dohányzom, sem buliban, sem sehol. Barátok nem is kínálnak meg, új ismerősök ajánlatát pedig egy "köszönöm, nem dohányzom!" válasszal illetem. Aki buliban cigizik, az cigizik pont. Van olyan barátom akinek a kettő kéz a kézben jár, megiszik egy töményet és máris rá kell gyújtania. Hétköznapokon nem szokott cigizni. Ez a típus az alkalmi dohányos.
2016. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem járok buliba, de ha bárhol kínálnak, akkor megmondom, hogy kösz nem kérek.
2016. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!