Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megcsókolt, azt mondta többet...

Megcsókolt, azt mondta többet érez és ennyi, ezzel mit kezdjek? 16L

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom, úgy 4 éve ismerjük egymást igazán. Tegnap előtt kimentünk és mikor elköszöntem megcsókolt. Nagyon meglepődtem, de nem löktem el hanem hagytam. Kérdeztem, hogy ez mi volt, ő csak annyit mondott h meglepődött de így jött ki. Tegnap megint kimentünk. Mikor megláttuk egymást megölelt és semmi több. Kezdtem úgy érezni, hogy akkor a tegnap csak a pillanat hevében történt, emiatt egész este nem aludtam. Felhoztam, hogy az mi is volt és azt mondta, hogy ő többet érez mint barátság és nem csak random csinálta mert úgy jött ki vagyis azért is. (Már régóta többet érzek iránta, de féltem bevallani magamnak, mert ezzel tönkre tenném a barátságunk. De többször elém jött suliba, úgy, hogy rögtön hozzám jött, csillagokat néztünk, hogy átölelt stb. Ezekkel úgy voltam, hogy csak szoros a barátságunk.) Én is elmondtam, hogy többet érzek és itt megint megcsókolt. És ennyi. Fogalmamsincs, hogy most összejöttünk vagy neki csak kavarás de azt mondta többet érez akkor miért nem lép még egyet?

2016. szept. 25. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hova kellett volna továbblépnie? Nyugi, majd keres, aztán alakulnak tovább a dolgok. Hány éves a fiú?
2016. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy ő is nehezen kezeli a dolgot, nem tudja, hogy mit is lépjen, mire hogyan reagálnál. szerintem adj neki egyértelmű jelzéseket, hogy te nyitott vagy a következő lépésére. pl. csókold meg te, amikor legközelebb találkoztok. esetleg beszéljétek meg, hogy mit éreztek és hogyan is képzelitek a folytatást.


a kommunikáció csodákra képes két ember között - főleg, ha jól csinálják. az emberek nem képesek telepatikusan kommunikálni. nem működik a gondolatolvasás. beszélnünk kell hozzá egymással és meg kell nyílnunk a másiknak, hogy megtudjuk, a másik mit gondol. sajnos ezt sokan elfelejtik, illetve nagyon sokan maguktól nem képesek megtenni ezt a szinte magától értetődő lépést.


ahogy egy FB-n terjedő kép mondja:

Hiányzik valaki? Hívd fel!

Találkoznál vele? Hívd el!

Megértésre vágysz? Magyarázd el!

Kérdésed van? Kérdezz!

Valami nem tetszik? Mondd el!

Tetszik valami? Mondd el ezt is!

Vágysz valamire? Kérd!

Szeretsz valakit? Mutasd meg!


Az élet egyszerű, csak túlbonyolítjuk!

2016. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legzseniálisabb válasz a 2-esé amit itt eddig láttam. Nem egy nagy varázslat, végtelenül egyszerű és eszerint kellene tennie mindenkinek, nagyon adom.
2016. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"mert ezzel tönkre tenném a barátságunk."

Ezt milyen kretén mondta neked?


Nem kell hivatalosítani. Kit érdekel, összejöttetek vagy nem.

A lényeg, hogy mostantól elkezdtek majd továbblépni egymás felé.

Sok sok sikert kívánok nektek!

Csak hagyd, hogy alakuljon magától! :)

2016. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vetted a jeleket eddig,úgy néz ki.

Bejössz neki,ő is neked.

Mi a probléma? :-o

Sok boldogságot kívánok nektek! :-)

2016. szept. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te is léphetsz.
2016. szept. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő szerintem lépett már egy jó nagyot. Azon kívül nyíltan megmondta, mit érez. Mivel te is hasonlóképpen vagy, itt nincs kecmec. Felejtsd el most már, hogy tönkremegy a barátságotok. Ez nem barátság, talán sosem volt az, vagy ha igen, akkor átalakult, továbbléptetek. Ebben nincs semmi rossz.
2016. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítő tanácsokat, válaszokat és a jókívánságokat!:) Nem sürgetek semmit, következő találkozásnál remélem tisztább lesz minden de megnyugtattatok a válaszokkal. Majd lesz ami lesz de azt tudom, hogy részemről jóval több:)
2016. szept. 26. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!