Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Még is mihez kezdjek az...

Még is mihez kezdjek az életemmel? Öljem meg magam mert egy selejt vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzem, nincsenek barátaim, a családom nem szeret, párkapcsolatom sem volt még soha. Pedig nem érzem hogy sokkal rosszabb lennék a többi embertől, pedig még is az vagyok. Soha sehol nem szeretnek, pedig én igyekszem másokon segíteni. Nem tudok oda elutazni, ahova vágyom, nem tudom magamnak megvenni azokat a dolgokat amikre vágyom. A pasik is csak eldobnak mint egy utolsó rongyot, még soha nem volt belém szerelmes senki. Már az időből is jócskán kifutottam 24 évesen, már nem nagyon van esélyem komoly párkapcsolatra.
2016. aug. 21. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán van esélyed komoly kapcsolatra, nem szabad feladnod, és végképp ne agyalj az öngyilkosságon. Ha szeretnél írj nyugodtan, és beszélgethetünk, csak ne gondolj ilyenekre. 21/F
2016. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne már.... Ismerkedjünk, építsünk, én is voltam ilyen szerencsétlennek érezve. Irj rám
2016. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudsz változtatni a jelenlegi helyzeteden, hidd el, vannak lehetőségek. A párkeresésből kifutni 24 évesen?? Ne már, még nem késtél le róla, valahol tudod te is.

Munkád van? Végzettséged? --> ha nincs, szerezz; keress (jobb) munkát és elkezdhetsz félretenni.

El tudsz járni ismerkedni, nem (feltétlenül, pl operába járás...) kerül pénzbe. Keress egy hobbit... Járj emberek közé! Anélkül nehezen megy.

2016. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg. 24 vagy nem 60. Az a baj, h ez a depis legkor rontja az osszkepet es emiatt nincs parod. Most gondolj bele te is inkabb randiznal egy pozitiv felfogasu sraccal mint egy negativ felfogasuval. Nem megolni kell magad, csak kicsit pozitivabban kell elni. Biztos eljutsz oda, ahova akarsz ha nem is 24 evesen. Ha valamit az ember nagyon akar azt el is eri. Sok sikert!:)
2016. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok csak fiú, és szűz is vagyok.
2016. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24 évesen nem futottál még ki semmiből. Jesszus. Majd 40 évesen ráérsz ezen aggódni. Tanulj valamit, vagy keress jobb munkát, fejleszd magad, menj emberek közé és meglesz minden amire vágysz. Az önsajnálat nem fog megoldani semmit. Két út van, vagy nekiállsz és küzdesz és boldog leszel, vagy nem csinálsz semmmit és keseregsz.
2016. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

annyira csúnya vagy? vagy miért nem volt még párkapcsolatod?


szoktam látni csúnya meg még fogyatékos embert is de még azok is találnak magukhoz való párt

2016. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!