Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális? (Kérdésed túl...

Ez normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy úgymond "kitalált világom" (persze tudom, hogy ez nem a valóság). Amiben van egy másik életem, egészen más ember vagyok. Nem csak belülről, hanem kívülről is. Sokkal szebb vagyok, okosabb, kedvesebb, stb. Ott mások a barátaim, a családom, meg úgy minden, szóval nem részletezném, egyszerűen minden más. Ezzek nincs us baj, szerintem ez normális (remélem...) viszont azt vettem észre, hogy sokkal jobban szeretek ott "élni", mint itt. Mármint, egyre több kalandot élek át ott, sokszor a valós élet rovására. Például baráti társaságban is sokszor veszem észre, hogy elkalandozok, vagy családi körben, rosszabb esetben órákon. Szóval egyre jobban elmerülök ebben a kitalált világban, amit annyival jobban szeretek a valódinál... Ez normális?

13/L



2016. szept. 26. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Kezelésre szorulsz.
2016. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatarig igen, utana mar nem.
2016. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy teljesen antiszociális lettem, mert ugyanúgy élek társasági életet, csak sokat gondolok erre is...
2016. szept. 26. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg normalis de rossz uton haladsz es ha igy folytatod akkor mar nem lesz normalis.
2016. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okés. Igyekszem magam visszafogni, de olyan jó ilyen kis cuki történeteket kitalálni, főleg elalvás előtt...
2016. szept. 26. 21:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy azt hiszem, ez a valóság. Néha mondjuk megírom ezeket novellában vagy mesében, de attól még nem hiszem, hogy ez a valóság.
2016. szept. 26. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is az a gond hogy osszekevered a valosaggal. Hanem az ha tulsagosan belemerulsz akkor egy ido utan egyre inkabb az alomvilagodba vagysz mert a valosag altalaban sokkal rosszabb. Igy a valos vilag egyre negativabb helyenk fog tunni.


De amit most csinalsz abban semmi rossz nincs, csak figyelj ra hogy ne kezd el a valosagot helyettesiteni egy kellemesebb alom vilaggal.

2016. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kiraly. De elobb utobb jobb lenen ezt a vilagot ugy elned ahogy az alomvilagodat (szebb talan nem leszel a csaladod is marad de sok mindenen valtoztathatsz)
2016. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!