Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy a barátom...

Normális, hogy a barátom emiatt szakít velem? (Hosszú sztori)

Figyelt kérdés

Tegnap a barátom...vagyis most már csak az exem megkérdezte, hogy találkozunk-e, mert szerdán nem tudtunk és hiányzom neki. Erre mondtam, hogy jó lenne, csak nagyon fáj a fejem, meg egész nap vihar volt és most amúgy se lenne kedvem olyan időben buszozgatni, meg minden, szóval jobb lenne máskor...Erre megsértődött és azt mondta, hogy szerinte amúgy nincs is semmi bajom, csak egyszerűen nem akarok vele találkozni és ezen összevesztünk, aztán annyit mondott, hogy szerinte ennek itt vége és elment aludni. Ezután ma reggel ráírtam, mert azt hittem, már megnyugodott és lehet vele értelmesen beszélgetni, de megint összevesztünk, többek között azon, hogy ő azt mondta, hogy amúgy lényegében ő nem is szakított velem, mert ő csak mérgében mondta azt, hogy vége és hogy én szakítottam vele azzal, hogy kitöröltem, hogy kapcsolatban vagyunk -.- És ilyen hülyeségeket vágott a fejemhez, hogy én tegnap is egész nap flegma voltam vele...Szerintem nem voltam az, vagy ha picit mégis, akkor szerintem érthető, ha kiakadtam azon, hogy nem hiszi el, amit mondok, ráadásul hogy egy ilyen kis hülyeség miatt szakít velem...És az a lényeg, hogy utána közölte, hogy inkább hagyjam békén és letiltott fb-ról, a telefont meg egész nap fel se vette, vagy egyből direkt kinyomta...

Ez csak szerintem nem normális? Hogy egy ilyen hülyeség miatt szakít velem? Meg most ezen mit nem lehet elhinni, hogy fáj a fejem? Eddig nem volt ilyen, nem értem, mi baja van...

Szerintetek ez normális?

16/L (ő is 16 éves)


2014. okt. 24. 23:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Mennyire látszik, hogy mindketten mennyire szerelmesek vagytok egymásba. Röhögőgörcsöt kaptam olvasás közben xD
2014. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Most még hagyd, hogy egy picit lenyugodjon, és később beszéljétek meg. Ilyen kis hülyeség miatt nem érdemes szakítani, és ezt szerintem ő is tudja. Fel a fejjel! :)
2014. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1.: Kapd be.

2.: Pont ez az...Ki szakít már ilyen kis nyomiság miatt a barátjával/barátnőjével?? És azt bírom, hogy olyanokat mondott, amíg együtt voltunk, hogy nagyon fontos vagyok neki, mert nem csak szerelemből szeret, hanem én vagyok a legjobb barátja is...Ha annyira szeretett volna, nem dobott volna csak így...

2014. okt. 24. 23:52
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

1. nek igaza van....

mivel mérgében mindenki mond hülyeségeket, így szerintem jogos a részéről, csak sajnos ilyen észjárással valószínűleg nem fogsz miértre.

amúgy meg önkritikát próbáld ki

2014. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Értem :) Szóval az én anyámat, amiért fájt a fejem és nem akartam fájós fejjel, esőben kibuszozni :')
2014. okt. 25. 00:09
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem ő ment hozzád?
2014. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát...jó kérdés...Mindig én megyek hozzá :/
2014. okt. 25. 00:24
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
tulreagalta az egeszet, meg kisgyerek... hatha idovel eszhez ter, ha nem akkor legalabb van eselyed normalis part talalni... Ezt a nagyszerelmes dumat meg ne vedd be sose, csak ures szavak
2014. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt az első fejét letépnéd meg az enyémet is, ez tényleg nem lehet egy marha nagy szerelem. Mi az, hogy mindig te mész hozzá? Ő meg egyszer nem íbrja ki, hogy nem mész, mert épp nem vagy jól? Kicsit próbáld már kívülről nézni az egészet. Mondani akárki mondhat bármit, igazán a tettek számítanak. Aki meg egy ilyen baromság miatt dobja a nőjét, annak 99%, hogy vaj van a füle mögött és csak valami szar indokot keresett a szakításhoz...
2014. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda erős kapcsolat van köztetek... jah nem. Ha ilyen megtörténhet köztetek akkor amúgy sem lett volna túl hosszú távú.
2014. okt. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!