Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is minden szempont...

Szerintetek is minden szempontból egyre rosszabb Magyarország?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 10:13
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
12%
# 14 Időpont ma 11:06 - Hiába pontoztátok le a választ, amiben jeleztem, hogy én nem írtam külföldről, szerintem összekevertek egy másik válaszolóval, akivel véletlenül ugyanaz a %-unk.
2016. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
28%
Na, azért egy jó pontot hadd írjak kis hazánk javára, itt még nem robbantottak a terroristák. Ettől függetlenül munka terén nincs mindenkinek szerencséje, de ez más tészta, van, akinek bejön külföld, van, akinek nem. Ismerek ilyet is, olyat is.
2016. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
34%
19: Nekem az nem a könnyű megélhetés, jó élet mércéje, hogy x idegennel kell együtt élnem :D Itthon egyedül is megélek.
2016. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 acelsziv ***** válasza:
43%
5: Az a vállalkozó aki heti hat nap munkával csak havi 160 -at tud összevakarni valamit nagyon de nagyon rosszul csinál.
2016. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
22%

sz@rok hát, tele vannak multikkal.


Akinél én voltam annak a tavalyi profitja 16 milliárd forint volt. Erre mit csinált? Megvonta a cafetériát a dolgozóitól! Erről ennyit. Szemét egy bagázs az összes!

2016. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
54%
Angliàban 310.000 Ft? Es erre vagy büszke? Az mèg angliai viszonylatban is kiemelkedően gyenge fizetes. A horror lakàs arak mellett csak tömegszàllàson lehet igy kijönni. Ott ez tetszik? Itthon meg nem? Hogy van ez kérem? Eleg az àltatàsból. Minimàlbér mindenhol kevés a tisztes megèlhetèshez, nemcsak itthon. Megelni pedig csak azert tudtok, mert keletiesen gondolkodtok.
2016. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
61%
Mi baja van itt mindenkinek a külföldi munkával? Idióták vagytok... :D Bátyám heti 3 napot dolgozik kinn, 1200 eurót keres, egy barátom heti 5 napért 2000eurót. Mind kijárnak kocsival ausztriába határmeni városokból. Nem értem mit rinyál itt mindenki hogy ott sincs kolbászból a kerítés. Senki nem mondta hogy csak úgy lehet kinn dolgozni hogy ott veszel lakást. Egyébként van ismerősöm aki ausztriában bérel lakást, és rohadtul nem fizet többet érte mint mondjuk itthon pesten vagy sopronban mások... A kaja sem drágább ausztriában. Egyedül ami drága az a szolgáltatások, fogorvos és hasonlók. De azt meg el lehet intézni MO.-n. És egyébként meg kinn csinál valami sz...ar munkát az ember 5 év alatt összeszed annyit hogy vehet egy lakást magyarországon. Akinek ez az 5 év szenvedés nem éri meg az vagy hülye vagy gyáva. :D
2016. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
24. Nem csinál semmit rosszul, csak ellentétben a sok hülyével, aki kiveszi azonnal a pénzt a vállalkozásából, apám visszaforgat hogy tudjon fejleszteni, jobb korszerűbb gépeket, felszereléseket venni. Tudod van aki hosszú távon gondolkodik. Egyébként meg vajmi kevés fogalmad lehet ha azt hiszed, egy átlag vállalkozásból Magyarországon 200-300 ezernél többet keresnél. Iszonyat adókat rónak a vállalkozókra, csak úgy mondom. Aki ennél többet keres annak vagy olyan vállalkozása van amire valami miatt eleve nagyon nagy az igény, vagy nem tisztességesen működik.
2016. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

#27


Miért kéne egyáltalán szenvedni?

2016. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 acelsziv ***** válasza:
28 tényleg? Tudod vannak vállalkozó ismerőseim akik mindamellett, hogy fejlesztenek ÉS tisztességesen csinálják a dolgaikat mégis sikeres vállalkozókhoz méltó szinten élnek. 160k a szüntelen robotolásért nevetséges összeg. Én megkeresem ennek a másfélszeresét alkalmazottként heti 40 órában.
2016. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!