Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is minden szempont...

Szerintetek is minden szempontból egyre rosszabb Magyarország?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 10:13
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ja mert minden vállalkozás ugyanannyit kéne hogy fizessen, nem? Az eredeti hozzászólásomban egy adott vállalkozás magyarországi változatát hasonlítottam össze ugyanannak a vállalkozásnak a külföldi változatával a fizetések tekintetében. Ne gyere már nekem azzal, hogy 160ezer ft ezért itt kevés, amikor fogalmad sincs róla milyen vállalkozásról van szó.... az összes magyarországi vállalkozó aki ezt a fajta üzletet folytatja és visszaforgat nagyjából ugyanennyit keres vele itthon! Ne hasonlítgassunk már össze teljesen más vállalkozásokat, mert nettó hülyeség.
2016. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
29 én nem gondolom úgy szenvedni kéne. azért fogalmaztam meg így, mert itt jópáran külföldi szenvedésről írnak, hozzájuk igazítottam. :D
2016. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
Apád tényleg valamit szarul csinál,mert az enyém volt olyan év mikor 1milliárdos forgalmat bonyolitott le,tudod úgy mondjak az első 5evben az ember csak próbálkozó....egyébként ha valaki nem léhűtő szakon tanult itthon is el lehet élni,érdekes én annyit keresek mint itt a haver aki 310et keresett Angliába na erről ennyit....
2016. okt. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Hol lehet léhűtönek tanulni áruld el kedves utolsó -.- én itt magyarországon azzal a szakmával amivel külföldön akár 1-2 millót is kereshetnék havonta itt a csúcs volt 150 ezer forint:) tudom ki lehet menni akkor külföldre, de annyi pénzt sem tudok össze szedni (az ország által okozott problémák miatt), hogy eltudjak végre húzni ebben a lepra telepből..nyilván aki szerencsés itt is megtud élni, de ahhoz tényleg nagy szerencse kell. De a legtöbb ember az orráig sem lát ebben az országban ő szerintük itt minden jó..hát menjen az ilyen már a p**ba.
2016. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
33. Nem akarom már mégegyszer leírni, abban a vállalkozásban amit ő végez, ez egy teljesen átlagos kereset. Itthon ha az ember visszaforgat és fejlesztésre is költ, más is ennyit keres ebben a szakmában vagy még kevesebbet. Külföldhöz, pl ausztriához képest ez röhej.
2016. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Szóval apád próbálkozó,értem én....az első 5év ilyen....itt 150et keresel kinnt meg1-2milliot vicc emberrekkel van tele a gyakori....miért mi a szakmad cukrasz?
2016. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nem "próbálkozó" :D nagyon nem. Gondolom te csak nagyvállalkozókról hallottál kis és középről még nem, igaz? Egyébként mi lenne ha a kérdésére válaszolgatnátok és nem az én magánéletemmel foglalkoznánk? megemlítettem valami példáaként (kár volt) és ezen lovagol most már a 3. ember. Úgy bírom ezt hogy mindnenki olyan baromi okosnak hiszi magát ebben az országban hogy belelát a másik életébe. Na többek között pl "ilyen szempontból is egyre rosszabb magyarország" :DDD
2016. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
gépész te elkényesztett kis gyökér.
2016. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!