Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezekről a halálközeli élmények...

Ezekről a halálközeli élményekről régebben is voltak élménybeszámolók?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, mintha az utóbbi pár évben szaporodtak meg ezek a videók, cikkek... Régebben mondjuk 50-100 évvel ezelőtt is voltak erről feljegyzések?

2015. okt. 15. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tibeti halottaskönyv, illetve az egyiptomiak egyes írásos hagyatékai is szólnak ilyesmiről.

Emellett Platón egyik művében is van leírva egy HKÉ.

De tény, hogy egyre több embert tudnak visszahozni a klinikai halálból, így egyre több számol be ilyen tapasztalásról is.

És persze az internet is segít, meg a közbeszéd: sokáig őrültnek, elmebetegnek nézték az olyan embert, aki arról beszélt, hogy mit látott és hallott leállt vérkeringéssel.

2015. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem a tibeti hallotaskönyvet is, de mondjuk 50 évvel ezelőtt is voltak ilyen dolgokról szájbeszédek, pletykák?
2015. okt. 15. 22:47
 3/10 A kérdező kommentje:
*halottaskönyvet
2015. okt. 15. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ismeros is meselte. Aki megbizhato. De elsot alatamasztom, elnezest,.hogy uj kommentben, de a pontozas nem teljesiti mindig funkciojat.
2015. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem pontozok :)
2015. okt. 15. 22:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Én kiskoromban hallottam ilyen történetet, amit egy már akkor sem fiatal bácsi beszélt az ő valamelyik rokona ilyen élményérő, sok évvel a születésem előttről.

Úgyhogy nem tudom, hogy feljegyzések voltak-e, de ilyen jellegű történetek, tapasztalatok igen.

2015. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Érdekes...
2015. okt. 15. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:

egyik ismerősöm mesélte, hogy neki mesélték (:D), hogy amikor kicsi volt, meghalt egy közeli ismerőse a családnak aki sok időt tölött vele, sokat vigyázott rá, játszott vele stb.

Na szóval meghalt ez a személy, de a kisgyereknek(ismerősömnek) ezt senki sem mondta(ha mondták volna se fogta volna fel), és történt egyszer, hogy a gyerek játszott a szobába fizikailag egyedül, mire az anya betoppant a szobába és látja, hogy a kicsi ismerősöm mintha egy másik emberrel játszana, mintha valakihez bezsélni próbálna. Az anyukája megkérdezte, hogy mit csinál, és mondta az eltávozott ismerős nevét...

2015. okt. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, a gyerekek tudják látni a szellemeket...
2015. okt. 16. 10:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Régen is voltak ilyenek, csak mivel ma az információ kora van, könnyebben rá tudsz keresni! :) Ma beírod a google-be és tádám, rengeteg találat. Régebben azért nehezebb volt keresni.


Ehhez jön még hozzá a rengeteg embereket megvezető és átverő oldal, ahol 1020301 féle ezoterikus hazugságot terjesztenek.

2015. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!