Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan hogy valakinek nem való a kollégiumi élet?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy lelkileg nem bírja az új várost és magát a kollégiumot.

Mert én úgy érzem hogy engem kicsinálna ha másik városba mennék egyetemre (kollégiumba vagy albérletbe, majdnem mindegy) de az egyik tanárom szerint mindenképp felvételiznem kéne arra az egyetemre, mert hogy jobb mint ami itt van. De én nem akarok elmenni és nem tudom meggyőzni róla hogy nem mindenkinek való ez. Na mindegy szóval megerősítést várnék hogy más szerint is létezhet ilyen vagy mindenki meg tudja szokni és minden a legnagyobb rendben lenne 2 hét után.



2016. szept. 29. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
az amire gondolsz az létezik. valszeg jobban jársz ha otthon maradsz.... olyan nagy különbség nincs nálunk két intézmény közt. esetleg a pestiek lehetnek jelentősen jobbak
2016. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Persze, hogy kétezik, én el nem tudom képzelni, hogy képes bárki is kollégiumban élni. El nem tudnám képzelni, hogy idegenekkel kelljen együtt élnem, alkalmazkodni hozzájuk mikor még a családommal sem igazán szeretek. Szükségem van az egyedüllétre a saját helyemen amikor vége a napnak. Az sem tudom elképzelni, hogy ne legyen kertem, vagy hogy hátrahagyjam az állataim. Az albérlet az más amennyiben csak a tiéd, az még jó is lehet.

Amúgy meg miért kéne a tanárod meggyőzni? Semmi köze hozzád, oda mész ahova akrsz, akármit is gondol ő.

2016. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont hogy pesten lakom most:D Amúgy itt tényleg van különbség, de nekem nem érne annyit a dolog...Csak az a baj hogy nem tudom ezzel meggyőzni a tanáromat, szerinte ideje lenne felnőnöm és a saját lábamra állni, de szerintem az enélkül is lehetséges, ez olyan mély víz lenne nekem hogy belefulladnék...Amúgy köszi a választ:) arra nincs ötleted hogy hogy győzzem meg?:D
2016. szept. 29. 22:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kell meggyőzni, mert nem hagy békén vele és mert nem akarom hogy megharagudjon rám vagy ilyesmi. Nem iskolai tanár amúgy, de a kezei alatt nőttem fel kb és jót akar azt tudom, csak szerinte ilyen nincs:/ Amúgy köszi neked is, megnyugtattál picit:D
2016. szept. 29. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem bírják. Én pl azért nem szerettem,mert nem lehetett egyedül lenni. Nekem pl nagy szükségem van néha magányra, kell, hogy feltöltődjek, bezárkózzak. Koleszban ez lehetetlen! :/
2016. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szerintem tuti nem bírnám, egyszerűen és a saját kis nyugodt világomban, meg a családdal itthon érzem jól magam, nem is lenne való nekem a nagy nyüzsgés, elviselni a szobatársakat, nem tudnék oylan dolgokat csinálni, amiket itthon egyedül, vagy kb szerintem úgy érezném magam, mintha börtönbe lennék :/

Vagy némelyik osztálykirándulás még gimiben is rémálom volt, azok a 3 napok, na azt állandóban elviselni tutira nem bírnám, hamar beleőrülnék.

2016. szept. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy nem szeretnél ott tanulni. Ha normalis erti ezt
2016. szept. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is:) Igen nekem is kell az egyedüllét, meg az otthon biztonsága, táborokba se szeretek menni, még ha jól érzem magam akkor is hazavágyok. Hát meglátjuk hogy megérti e...kétlem, de a lelki egyensúlyom fontosabb mint hogy megharagszik e rám, szóval csak azért nem fogok oda menni mert ő azt mondja.
2016. okt. 1. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!