Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol kaphat ruhasegélyt az aki...

Hol kaphat ruhasegélyt az aki nem mélyszegény, állása is van csak ép olyan kevés a bér hogy napi megélhetési gondjai vannak?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel a helyi szeretetszolgálatok valamelyikét.
2016. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, nézd meg ezt:

[link]


Ide írj egy e-mailt, ha regisztrálni akarsz:

budapest-mindeningyen-subscribe@yahoogroups.com


------


Különben egyházi segélyszervezetektől is kaphatsz. Érdeklődj a helyi templomokban.


Meg nézz körül a neten, írd be egy keresőbe, hogy ingyen elvihető ruha: elég sok találatot ad, lehet közte használható.

2016. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is raktam föl netre egyszer ingyen ruhadarabokat de nem jelentkezett senki egy honapig és kidobtam ruhagyüjtöbe, habár tudom hogy azok is boltba mennek tovább, jó nem menő cuccok voltak... sokaknak nincs idejük ezzel vacakolni, ilyenkor résen kell lenned. vagy plakátolj a közeledben, hogy kidobandó ruhadarabokat elviszel.


amugy nem kell gazdagnak lenni ha ruhát akarsz venni. üzletet is kereshetsz így. én 200 forintért vettem a kabátomat, 6 évvel ezelőtt a körúton volt egy üzlet minden szerdán minden 200/db. motoros dzseki mint később kiderült, másoknak csorgott a nyála.háda kilos üzletben polot már 2-300 forintért szintén tudsz válogatni. nem gazdagság kérdése az öltözködés.

2016. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

van akinek ez is sok pént

ha a rezsire kajára nem elég a bár s ahhoz is plusz munka kell akkor minden 200 Ft megtakaritás is számit...

2016. szept. 30. 19:01
 5/7 A kérdező kommentje:
jobb esetben csak átmeneti, de akkor is számit
2016. szept. 30. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem offolnak "hirdetés" címén:

A helyi CSSK-kban, Caritász, Vöröskereszt, Máltaiaknál, egyéb szociális szerveknél, alapítványoknál érdemes kopogtatni, illetve vannak ún. szociális boltok, ahol alacsony áron lehet venni ezt-azt, vagy épp egyes helyeken ruhavásár is van, ahol 100-200 ft.-ért lehet venni ruhát.

2016. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

Fél-egy évente egyszer csak össze tud kaparni pár ezer forintot és elmenni turkálóba.


Egy farmernadrágot el lehet hordani 1-2 évig mire elkopik, egy pulóver, kabát kibír 4-5 évet is, ha nem többet. Ami fogyóeszköz az a póló, zokni, fehérnemű, de azok alapból nem olyan drágák.

2016. okt. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!