Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezekről a kínzás módszerekről...

Roadkill kérdése:

Ezekről a kínzás módszerekről akarok többet megtudni? PL:kik használtál és miért? Mennyire fáj? és ezt mivel hajtodták végre?

Figyelt kérdés

Nem,nyugodjon meg mindenki semmi rosszra nem kell gondolni,nem akarok semmi hülyeségeket csinálni csak érdekel!a kínzások:

-körömleszakitás

-ujjlevágás

-az a törölközős vizes kínzás

Meg inkább ilyen vietnámi háborús kínzásokat felsorolnátok?

-Meg ilyen mafiózós kínzás módszereket?!Elnézést kérek az ilyen hülye kérdésért de tényleg nagyon érdekelt az ilyen téma,kérek mindenkit hogy ne bántson emiatt mert ez érdekel nagyon szépen köszönöm megértéseteket:D sziasztok



2016. szept. 30. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár halállal végződik legtöbbször, a Dél amerikai meg Mexikói kartellháborúkban elég gyakori a szenvedő fél megcsonkítása.


Alapból beteg állatok, láttam pár videót, ahol elvágják az ember torkát, majd levágják a fejét, végtagjait baltával.


De vannak olyanok is, mikor először levágják az ujjait, olyat is láttam, mikor megetették valakivel a saját ujjait.


Legutóbb amit láttam videó, az volt a legdurvább, alapból úgy kezdődött, hogy egy ember fekszik a földön, arca lenyúzva, kézfejei levágva, és elkezdték snitzerrel elvágni a torkát.


Ráadásul ezek a kínzások csak szimplán öncélúak, ez benne a legszörnyűbb.

2016. okt. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!