Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha már nem...

Mit csináljak hogy ha már nem akarok tovább élni?

Figyelt kérdés
Engem nem szeret senki, nem érdeklek senkit, nincs pénzem, és nem tudom megvalósítani az álmaimat. Úgy látszik míg másoknak kijár egy boldog párkapcsolat, addig nekem ez csak vágyálom marad. 24 évesen már mindenről lemaradtam, már esélyem sincs arra hogy valaki feleségül vegyen.
2016. aug. 23. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanabban helyzetben vagyok.
2016. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát akkor nyírd ki magad, egyszerű.
2016. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

24 évesen ugyan miért ne lenne esélyed arra, hogy felvegyenek? Ennyi erővel én 26 évesen, ha épp nincs senkim lőjem is helyben fejbe magam? Ez egy nevetséges érv.


A pénz és a magány már más kérdés, a legtöbb helyzetben kiderül, hogy azon is lehetne változtatni, de ennyire részletesen nem írtad le az életed, hogy ezt mérlegelni tudjuk.

2016. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

24 évesen nem maradtál le semmiről.

Ma már általában 30 év körül házasodnak az emberek.

Nem tudom, hogy merre laksz, vagy merre szokott vinni az utad, de ma már egyre többen használnak társkereső oldalakat jó eredményekkel.


Emeld fel a fejed és légy büszke arra aki vagy, mert nincs mit szégyenled és ha te megbecsülöd magad mások is megfognak.

2016. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem keresztbe hanem hosszában kell vágni.
2016. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
öld meg magad..egyszerű a képlet
2016. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit, majd úgy is fog jönni valami az életedbe amitől életkedved is megjön.
2016. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ilyen könnyen feladod? Mit mondjon az, aki nyaktól lefelé béna, élni akar, de mozdulni se tud? Nem maradtál le semmiről, még ha 40 éves lennél, akkor se. Milyen jogon adsz fel bármit i, ha van két kezed, két lábad és egészséges vagy? Állj talpra, küzdj a céljaidért!
2016. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a "nem érdeklek senkit" dolog azt szokta jelenteni a nőknél, hogy vannak érdeklődők, csak nem elég jók, és levegőnek vannak nézve. Ha ennyire akarsz valakit, akkor nézz körül köztük, és probléma megoldva.
2016. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!