Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el?

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

1evé hogy meghalt egy fiu aki nekem nagyon tetszett,2x. Beszéltünk igaz de nagyon megkedveltem és szerettem volna vele jobban megismerkedni..Meghalt 1balesetben, azota nemtudom elfelejteni vele almodok sokszor, es van hogy mas fiukban is ot keresem..

Mit tegyek hogy jobb legyen?



2016. okt. 1. 11:01
 1/2 anonim válasza:

Szia. Én teljesen megértelek. Azt nagyon nehéz elfelejteni ha valakit megszeretsz. Elsőnek is azt ajánlanám hogy vegyél egy nagy levegőt. És próbálj elbúcsúzni tőle gondolatban. Vedd úgy hogy elment valahová. Ha vanak barátaid akor próbálja meg velünk lenni és túlépni a dolgon. Nekem meghalt a kistestvérem és nagyon rossz volt egy ideig (tudom ez nem ugyanaz) de aztán sikerült elfogadnom azt ahogy van. Próbálj meg élni. Idővel rájössz hogy boldogulsz nélküle is. És az élet megy tovább. Jöni fog egy újabb szerelem és újra boldog leszel. Sok szerencsét.❤

15L

2016. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom, remelem:/
2016. okt. 1. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!