Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted milyen életet él...

Szerinted milyen életet él Magyarországon egy igazán gazdag család?

Figyelt kérdés
Hol élnek? Milyen autóval járnak? Hol vesznek ruhát,sminket? Hol nyaralnak?
2016. aug. 28. 11:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
A legjobb helyen érdeklődsz. Itt mindenki diplomás kőgazdag, és luxusokat engedhet meg magának. :)
2016. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Attól még lehetett gazdag osztálytársuk, főnökük.
2016. aug. 28. 11:54
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

"A legjobb helyen érdeklődsz. Itt mindenki diplomás kőgazdag, és luxusokat engedhet meg magának. :)"


Miért ők nem emberek és nem lóghatnak a gyakorin vasárnap?

2016. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem,hogy ismertek ilyen embereket. Nem általánositottam,hogy csak ilyen emberek írjanak. Tényleg alacsony színvonalú az oktatás ha az emberek nem értik, ha egy kérdés konkrétan nem rájuk vonatkozik.
2016. aug. 28. 12:00
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
van 2 osztálytársam is. nem kell számolgatniuk a boltban h mit vesznek csak be a kosárba. ruhákból mindig megkapják a számomra drágákat, több helyen nyaralnak, pl az egyik most Tokióban volt. hát igen :)
2016. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy gimis évfolyamtársam apukája Magyarország leggazdagabb emberei közt van. A fiú már gimiben hatalmas terepjáróval járt, viszont nem volt elszállva magától, teljesen normálisnak ismertem meg. Az osztályának mindig ő szervezte az osztálybulikat természetesen. Most kint tanul külföldön egyetemen, van barátnője.

A családi házuk egy erdős részen van. Külön út van kiépítve nekik. Illetve helikopterleszállójuk is van.

3 éve nem igazán tudok róla semmit mióta leballagtunk. Futólag ismertem a suliban is. Az apukája szokott ételosztást szervezni szegényeknek.

Ez a család valóban baromi gazdag.

L

2016. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Feltehetőleg pont olyat, mint egy gazdag amerikai.


Amúgy nem kell aggódniuk a pénz miatt, így kevésbé stresszesek szerintem. De attól mert gazdag valaki, nem azt jelenti, hogy az egész élet Hawaii. Ők is ugyanúgy dolgoznak és ők is ugyanúgy élik a hétköznapokat, csak nekik más a mérce...

Amúgy közelről nem igazán ismerek gazdag embereket, meg aztán a gazdag fogalma is relatív, pl. a szomszéd család most költõzik egy saját építésű házba, elég sok menő cuccuk van, pedig nem keresnek vagyonokat, csak okosan osszák be a pénzüket és hitel sincs a nyakukon. Viszont olyat is láttam már, hogy egy házaspár nem tudja eldönteni, melyik kocsoival menjenek...

2016. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
A mi családunk a "top 5000 leggazdagabb családban" van, ha lehet ilyet mondani. Budapesten élünk, nagy házunk van, de a környéken ekkorák a telkek, szóval akár átlagosnak is mondhatnánk. 2 autónk van, mindkettő 9 millió forint alatt van. Vásárolni az árkádba/arénába járunk (azon belül oda megyünk be, ami éppen megtetszik). Nekem egy pólóm átlagban 2500ft, mivel én nem szeretem a puccos, drága holmikat (a cslád többi tagja sem). Volt, hogy a Tescoban tetszett meg egy nadrág, azt megvettük kb 6.000ft-ért. Külföldön szoktunk nyaralni, de sosem a legdrágább hotelekben. A szüleim nagyon keményen dolgoznak, több, mint 40 éve. Mindig spóroltak, okosan bántak a pénzzel. Mindketten faluban nőttek fel, ezért nem szórják a pénzt. Lehet, hogy mi nem egy átlag gazdag család vagyunk, mert nem 8 kocsink van, és nem 2 kilós arany nyaklánccal rohangálunk.
2016. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Aki igazán gazdag, az NEM magyarországon él, még akkor sem, ha igazából magyar.

Ki akarna itt élni a magyarok között, ha csak nem muszáj?

2016. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

A kérdésedre tudnék igazi választ adni,ha élnék kb.1-2 hetet látatlanban ilyen gazdag emberek között.

Ami kivülrõl csillog nem biztos,hogy bent is ugyanaz zajlik.

2016. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!