Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem keres senki?

Miért nem keres senki?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom, de senkinek sem jutottam eszébe automatikusan, akik írtak facebookon, azok is csak azért tették, mert ment nekik értesítés. Amúgy sem nagyon szoktak keresni, ha esetleg valamikor elhívnak valahová, csak a ,,szükséges rossz" vagyok ott.
2016. okt. 2. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!:)

Nem illesz közéjük. Ennek sok oka lehet amik részben belőled részben pedig belőlük fakadnak.

2016. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

talán azért mert:


1. a rokonaidon kívül senki se tudja a születésnapi dátumodat

2. a napnak még nincs vége, még kereshetnek

3. hát ha az életben olyan személy vagy, hogy bocsi, hogy létezem típusú, akkor ne csodálkozz, hogy nem hiányzol senkinek

2016. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én direkt le is vettem az értesítést, hogy hány embernek jutok eszébe ténylegesen.

200 ismerősből egy tudta, bár rá nem is számítottam, egyiknek az anyja mondta, az pedig azt hitte, névnapom van. Akiknek azt hittem, kölcsönösen fontosak vagyunk, természetesen nem jutott eszébe.

2016. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ui.: Egyébként fel a fejjel és Egészségben Boldogságban Gazdag Boldog Szülinapot! :)
2016. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot ,haver! ;)
2016. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rossz társaságban vagy. Én is bocs h létezem tipusú ember vagyok, de lehet szerezni barátokat így is. Amúgy meg miért zavar, ha csak azért írnak, mert a Facebook kijelzi? Ez egy nagyon is hasznos dolog. Lehet, h nem tudták fejből, De odakattintottak és bepötyögtek neked néhány szót. Nem mindenkinek teszik meg:) boldog születésnapot, őszintén kívánom hogy ez legyen életed legszebb éve, és ennél is csak szebbek legyenek ezentúl!
2016. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a jókívánságokat mindenkinek!
2016. okt. 2. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! :D
2016. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Boldog Szülinapot! 😊🎉🎊🎁🎈


Ne vedd magadra... Sajnos nekem is az utóbbi két szulinapom volt a legrosszabb életemben, de ez is csak egy nap, ha a többi napokon odafigyelnek rad akkor minden nap szuletesnapod lehet. 😊

2016. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb köszöntéseket! Ez az, hogy az év többi napján is ugyanúgy le vagyok szarva.
2016. okt. 2. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!