Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rossz ember lennék, vagy...

Rossz ember lennék, vagy miért nem keres senki sem?

Figyelt kérdés
nincs sok barátom, konkrétan 2 van akit mondjuk annak tudok mondani, de sosem keresnek, mindig én írok rájuk, kezdeményezek beszélgetést. Van párom, de rá is nekem kell ráírnom egy csomószor meg egyáltalán felhozni, hogy találkozzunk. minden régebbi kapcsolatom eltűnt, voltak tök jó haverjaim, de egyszer csak mindenki eltúnt, én meg nem akartam tapadósnak tűnni, szóval hagytam. Van amit nem bánok, mert amúgy nagyon sokan csak kihasználtak, de azért 1-2 kapcsolatról azt gondoltam, hogy tényleg tartós lehet. nem tudom, hogy velem van a baj, vagy csak rossz embereket fogtam ki?
2015. dec. 1. 21:37
 1/7 gömbicica ***** válasza:
72%

ne rágd magad olyasmin ami negativ érzés.


lehuz!!!


pozitivan nézz előre! nem tudom Veled mi baj lehet ?

2015. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni. Lehet unalmas vagy.

Nekem sincsen olyan sok. Három nagyon jó barátom van, belőle kettő külföldön él, majdnem napi szinten írnak. De az az egy aki itt van mellettem, nagyon ritkán ír rám, legtöbbször én. De van olyan haverom is aki napi szinten rám ír.

Néha én is elgondolkodok, hogy az a jó barátom miért nem keres, de nem érdemes. Esetleg kérdezz rá.

2015. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ebből egyedül a párod rèsze gáz.egy kapcsolatban ha ilyen egyoldalu a dolog,az nem jó.

nekem is VOLT ilyen párom.

de a mostani kapcsolatomban egyformán keressük a másikat,ès szinte kèrdezni se kell, hogy ma találkozzunk -e?hiszen mindketten akarjuk

a barátok eseteben is ismeros a dolog:/

szerintem szard le őket.ha akarnak tudjak hol keressenek ..de elotte probalj több szemelyes programot csinálni.ezek jobban osszekovacsoljak az embert

inkább probalj másokkal ismerkedni.

2015. dec. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Anonymous 76# válasza:
100%
Nos barátom leírom neked teljes egészében őszintén a szitut. 18 éves vagyok jelenleg és ugyanilyen helyzetben vagyok mint te. Csak nekem egy barátom sem keres és már én sem keresek senkit. Barátnőm is volt de rá is én írtam mindig. Nos én már megszoktam azt hogy egyedül vagyok. Elmondom neked, hogy én ebből azt tanultam meg.... hogy lehet velem van a baj lehet én vagyok unalmas viszont én kitűztem magam elé célokat. Például, hogy sikeres ember leszek és jó életet fogok élni. Hidd el nekem, hogyha te felállítasz magad elé célokat és tegyük fel anyagilag sikeres leszel, akkor fognak keresni. Ezzel meg az a baj, hogy eddig nem kerestek akkor most miért? Nos ha ez velem meg fog történni, akkor ( lehet ez most szőrösszívűen fog hangzani) én kurvára le fogom őket ejteni. Az igazi barát bármikor melletted van és segít neked. Aki meg akkor keres amikor minden fasza az csak egy érdekbarát aki ráadásul kétszínű is. Nem tudom, te már hány éves vagy vagy merre hány méter veled kapcsolatban, de remélem hogy megtaláltad a számításaid azóta. Ne töprengj ezen, foglalkozz a saját sikereiddel és céljaiddal. Üdvözlettel: Dani
2021. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megmondva,én se keresek senkit.


Ugyanez volt velem is,én meg nem vagyok hajlandó egyfolytában én keresni mindenkit meg én köszönni előre,ha ők se teszik meg ezt! Ha nem tetszik nekik így jártak.


Megfigyeltem hidd el nem csak veled meg velem,másokkal ugyanez van,az emberek jönnek,mennek,pláne a lányok.


De a párod az nagyon gyanús,hogy nem ír neked,ezt feltétlenül kérdezd meg tőle és beszélgess erről vele.

2021. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem keresek az égvilágon senkit. Mindig én kerestem másokat, akiket a barátaimnak hittem. Aztán volt egy nagy mélypontom, nem lehetett rájuk számítani. Az emberek nagyon felszínesek.

Néha engem keresnek mostmár emberek, csakhogy elutasítom őket. Ezidő alatt lett egy nagyon jó munkám, a hobbimnak èlek, lakásom csinosítgatom, cicámmal, kutyusommal vagyok. Elértem pár dolgot, érdekes, mostmár keresnek az emberek. Köszi, nem kell.

Mostmár én nem vagyok rá vevő.

2022. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozzatok magatokkal, fejlesszétek magatokat, tegyetek szert önbecsülésre. Magatoknak legyetek a legfontosabbak és elsők. Majd keresnek benneteket. Más emberek, nem azok, akik most körülvesznek és ti kepesztetek utánuk. Nekem lettek más barátaim, nem Sok, 2 ember. De akiket régen kerestem, már azt sem tudom, mit láttam bennük.
2022. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!