Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezen az oldalon senki nem...

Ezen az oldalon senki nem szokott visszaírni a levélre, aki barátkozási szándékkal keres meg?

Figyelt kérdés
Oké, tény és való, nem ez a legjobb hely barátkozni... na de ha valaki megkeres, hogy szeretne beszélgetni, szeretne barátot szerezni, és 4-5 levél után nem ír vissza, azt nem tudom hova tenni. Nem azért mert ez akkora és olyan fontos dolog, de ez mire jó? :D

2016. júl. 9. 17:34
 1/10 Üres tükör ***** válasza:
Erre en is kivancsi lennek.
2016. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy ezzel mindenkinek problémája van, viszont lehet, hogy pont az egymásnak írt leveleitekre nem válaszoltok.
2016. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én minden levelemre igyekeztem választ írni, amikor csak volt időm/lehetőségem rá, bárki is keresett meg. Még ha nem is azonnal, de válaszoltam. De ha valaki pár nap, vagy esetleg hét beszélgetés után eltűnik, azt nem értem.
2016. júl. 9. 17:47
 4/10 Üres tükör ***** válasza:
Amugy sztem arrol van szo h nem tud wgy huron pendulni veled es nem mondja meg, h bocs nem szeretnek veled tovabb beszelgetne, hanem lelep. Ez egy anonim oldal. Igy konnyebb.
2016. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát oké, anonim hely, de meg lehetne azért mondani, hogy nem bírom a képed, aztán kész.
2016. júl. 9. 19:21
 6/10 Üres tükör ***** válasza:
Ez igaz. Irj ram en megmondom XD viccelek :)
2016. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Minek irjak vissza? Hogy besertodj valami hulyesegen utana meg zaklass es sertegess?
2016. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ki milyen ember, de aki engem lekoptat, azt semmi kedvem üldözni.
2016. júl. 9. 20:23
 9/10 anonim válasza:
100%
A kérdésben ott a válasz, barátkozni nem itt kell - nem lehetetlen, de élőben könnyebb. Kicsi az esély hogy két ember 'egymásra talál' mind érdeklődés, mind lakóhely tekintetében
2016. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9


Lehetséges, hogy így van, de attól még csak nem akkora elvárás a korrektség.

2016. júl. 11. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!