Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is vannak olyan napok,...

Nektek is vannak olyan napok, mikor senki sem keres titeket?

Figyelt kérdés

Csinos,20 éves egyetemista lány vagyok.A barátaimat mindig is megválogattam,inkább legyen csak néhány,de az igaz barát :) De haverom egész sok van,csak velük ritkán beszélek.Van olyan,hogy egy nap 5-10 emberrel is csetelek,de máskor van,hogy senki sem keres,vagy csak páran.Ez alól kivételek a szüleim,velük persze minden nap beszélek.


Pár hónapja szingli vagyok és az is akarok maradni,de amíg volt pasim,ez abszolút nem zavart,mert vele minden nap beszéltünk.De most néha magányosnak érzem így magam :( Veletek is van ilyen?



2016. szept. 6. 13:55
1 2
 1/12 anonim válasza:

Igen.. Írj nem leszel magányos te sem meg én sem :DD


17F

2016. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaja, írj nekem is.
2016. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Írjatok ti :D Akkor megnyugodtam,hogy nem csak velem van így :)
2016. szept. 6. 14:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Én egy barátommal sem beszélek minden nap, simán vannak napok, amikor nem keressük egymást senkivel. Bár nem élek egyedül, de ez régen is így volt, amikor igen. Mondjuk én szeretek néha csak magammal foglalkozni, nyugiban elolvasni egy könyvet, sorozatmaratonozni, egyedül sétálni, kirándulni egy jót, elutazni valamerre, ha minden nap kommunikálnom kéne emberekkel (főleg telefonon és neten, utálok telefonálni és chatelni is), nem érezném jól magam.


A férjem más tészta, őt nem sokallom, pedig minden nap látom :) Viszont így is vannak külön, elvonulós, magunkkal foglalkozós időszakaink, most az, hogy ez épp egy egész este, vagy 1-2 óra, vagy épp aznap nincs ilyen, változó. Mindenesetre ha lenne heti 1-2 nap, amikor nem beszélek senkivel, nekem nem jelentene problémát.


Nincs esetleg valami olyan dolog, ami leköt az ilyen napokon? Valami olyan, amihez nem kell társaság? Ha nincs, akkor szerintem nézz körül, hátha találsz, egyből jobban érzed majd magad.

2016. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
esetemben egyszerűbb azokat a napokat megszámolni, amikor keres valaki.. ez évente kb 2x van, akkor is van mögötte cél.. nem padig csak az, hogy kíváncsi.
2016. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van több 100 ismerősöm facen, de 1 személlyel szoktam chatelni heti 2X, mással se beszélek 4szem közt, annyira nem zavar, kicsit magányos vagyok, de már megszoktam.
2016. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én ilyen szempontból eléggé ellentétes vagyok:egyrészt társasági ember vagyok,konkrétan minden hétvégén megyek bulizni is,másrészt viszont nagyon megválogatom a barátaimat.Így meg elég nehéz összehozni a kettőt..:D Van,hogy szeretek egyedül is lenni,de max pár órán keresztül,utána rámtör a magány.Viszont párkapcsolatot sem akarok,most inkább a bulizós korszakomat élem...De hétfőn kezdődik az egyetem meg mellette dolgozni is fogok,akkor lesz,ami leköt.


Köszi a válaszokat,máris nem vagyok magányos :)

2016. szept. 6. 14:14
 8/12 anonim válasza:

Én nem írok írj teee :D


1 vagyok

2016. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szinte minden napom ilyen.
2016. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem a messengert és szeptember elsején keresett utoljára valaki, tehát nem csak "olyan napjaim" vannak, hanem jóval több.
2016. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!