Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki drog hatása alatt van, az...

Aki drog hatása alatt van, az lesz*rja a világot?

Figyelt kérdés
Tehát a társadalmi és önmaga által felállított elvárásokat értem ezalatt. Például mennie kéne dolgozni az embernek, de nem megy be, mert leszarja. Vagy bajba keveredik, de nem érdekli. Heroin hatása alatt hogy látja/érzi az ember e dolgokat?
2016. okt. 2. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, milyen drog, de a legtöbb drog esetében így van.
2016. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én mindenféle drog nélkül szarom le a világot.
2016. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez nem biztos, hogy igaz. Amikor drog hatása alatt vagy, nem kell leszarnod a világot, mert a világ alapból le van szarva - ebben a "leszarom" állapotban leszel.


Viszont alapjáraton pedig le kell szarnod a világot. Érzed a különbséget?

2016. okt. 2. 17:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, én soha semmilyen drogot nem próbáltam, mégis leszarom a világot és ez semmi erőfeszítésbe nem kerül.
2016. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Heroin használata alatt megszűnik az aggódás, a stressz, és minden kellemetlen, negatív érzelem.

Attól hogy heroinozik még tudja mi a kötelessége. Sokan csináltak olyat hogy suliban az óra előtt szívtak heroint és úgy mentek be órára.

2016. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem, én soha semmilyen drogot nem próbáltam"


Tényleg, alkoholt sem ittál? :)

2016. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4-es: Akkor jó lenne definiálni, hogy pontosan mit értünk az alatt, hogy "leszarom a világot"
2016. okt. 2. 17:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez gondolatokon múlik, ami a tudatodon és állapotodon múlik, amit változtat a "drog", ha változtat egyáltalán.
2016. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Drog hatása alatt következik be az "egó halála". Keress rá.
2016. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a jó,ha valaka leszarja a világot,és nem stresszel állandóan.Kérdező,ugye tudod,hogy a megfelelési kényszer a legsúlyosabb betegség?!Nem kell megfelelni ennek a rohadt társadalomnak,hanem fütyülni kell mindenre,és NO STRESSZ!
2016. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!