Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki drog hatása alatt van, az...

Aki drog hatása alatt van, az lesz*rja a világot?

Figyelt kérdés
Tehát a társadalmi és önmaga által felállított elvárásokat értem ezalatt. Például mennie kéne dolgozni az embernek, de nem megy be, mert leszarja. Vagy bajba keveredik, de nem érdekli. Heroin hatása alatt hogy látja/érzi az ember e dolgokat?
2016. okt. 2. 15:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Betépve eláraszt egy kisebb fajta magabiztosság érzet. És őszintén szólva a megérzéseim ilyen állapotban mindig beváltak. Tudom, hogy elméletileg mázlinak kéne lennie, de nekem már gyanús, hogy segít is előre haladni bizonyos dolgokban. Alkoholt viszont csak kikapcsolódásra használom.

Mellesleg én nem leszarom ettől a világot. Pont hogy szeretem. Nem a bajokra koncentrálok, hanem arra, hogy jól érezzem magam, és az megy mindenféle kakilás nélkül.


Ui: Heroinról nem tudok pontos választ adni, annyira vagyok még józan, hogy abból kimaradjak. :)

2016. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!