Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki egyedül moziba menni?

Ciki egyedül moziba menni?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul, hogy nem ér rá senki eljönni velem, vagy éppen csak egyedül akarok megnézni valamit, de ilyenkor úgy érzem néha, mintha lesajnálóan nézne rám néhány ember.

Én nem érzem egyébként cikinek, csak nem tudom más hogy van ezzel és kíváncsi vagyok. 21/L


2016. okt. 2. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az, csak ő szerintük, de az meg kit érdekel?

15/L

2016. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Én azt hinném hogy nem jött el a srác a randira te meg már megvetted a jegyet és ezért ülsz be, de egyébként ez szempontfüggő:

-Ha nekem kellene egyedül mennem akkor kicsit cikinek érezném és talán nem is mennék mert habár a moziélményt egymagamban élem meg de akkor sem olyan jó egyedül :/

-Ha rólad tudom hogy beülsz egyedül akkor nem gondolom kicsit sem cikinek inkább sajnálatosnak gondolnám hogy nem volt senki aki eljött volna veled :(


F/17

2016. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valaki minden héten jár moziba mert egyszerűen szeret és ez neki a kikapcsolódás, csiki ha évente nem megy el vele 52. valaki? :)
2016. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem hinnem
2016. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menő :D egy teljesen jó program, ami egyedül is élvezhető.
2016. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az. Egyébként sem foglalkoztat hogy idegen emberek mit gondolnak rólam, ez csak őket minősíti.

Ha egyedül van kedved menni, menj. A filmnézés egyébként sem a társaságról, vagy a pofázásról szól, utána egyébként is mindenki megy a saját dolgára.

2016. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"lesajnálóan nézne rám néhány ember"


És akkor mi van? Vagyunk 7,5 milliárdan a földön, ebből 7,49999 milliárd embert nem ismersz, miért érdekel a véleményük?

2016. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek egyedül mozizni. Főleg thriller és horror érdekel, de nincs olyan ismerősöm, aki ilyesmire beülne velem, így van, hogy egyedül megyek. Nincs ebben semmi.
2016. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Mindig egyedül járok moziba, és ott is a leghátsó sor sarkába ülök, hogy minél távolabb legyek az emberektől.


24f

2016. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is mentem már többször moziba egyedül, szinte semmivel nem másabb mint másokkal menni.


Alapból film közben utálom ha dumálnak mellettem, ha tehetném egyedül ülnék be, vagy lenne egy saját házimozi termem.

2016. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!