Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki egyedül moziba menni?

Ciki egyedül moziba menni?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul, hogy nem ér rá senki eljönni velem, vagy éppen csak egyedül akarok megnézni valamit, de ilyenkor úgy érzem néha, mintha lesajnálóan nézne rám néhány ember.

Én nem érzem egyébként cikinek, csak nem tudom más hogy van ezzel és kíváncsi vagyok. 21/L


2016. okt. 2. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem az... De hogy van ennyire energiád más emberek véleményével foglalkozni?
2016. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%
Én biztos nem mennék egyedül. Nagyon rosszul érezném magam. Inkább otthon, a tömeg nélkül nézek filmet.
2016. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Még nem voltam egyedül moziba, de most ha belegondolsz... bent a film alatt egyedül vagy, mindenképp, mert nem lehet beszélgetni. A társas dolgok csak film előtt-után vannak. Ha azok nem érdekelnek, csak a film, akkor menj egyedül akár nyugodtan :)
2016. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem, én kifejezetten szeretek egyedül menni, mert nem bírom, ha közben valaki végig pofázik hozzám. A barátaim nagy részt meg kifejezetten azok a típusok, akik folyamatosan kommentálják az eseményeket. Persze az ilyen csoportos mozizásnak is megvan a varázsa, de ha nagyon érdekel a film és azt, és csak azt szeretném élvezni, akkor egyedül megyek. Illetve próbálok olyan időpontban, amikor valószínűleg a teremben is egyedül leszek.
2016. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!