Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vicceljünk meg embereke...

Lunayaso kérdése:

Hogyan vicceljünk meg embereket az utcán?

Figyelt kérdés
nem kellenek durvák szóval olyanokra gondolok h megkérdezem hol a wc és elmondják mi meg a másik irányba megyunk. stb stb köszi előre a válaszokat

2016. okt. 2. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A Kész Átverés show meg a Meri vagy nem meri kb. erről szólt anno, nézz meg pár epizódot.
2016. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezt csináljátok: menjetek oda valakihez, aki ott áll, nézd az arcát pár másodpercig, majd kérdezd meg szép lassan: maga lát engem??
2016. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

még a mobilos korszak előtt kb 20 éve hozzám elég sokszor odajöttek és megkérdezték az időt.

én komótosan megnéztem az órámon,aztán ránéztem az emberre és közöltem,hogy sajnos nincs nálam óra.

2016. okt. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, a kérdésben felvetett ötletre csak bolondnak fognak nézni. :-)
2016. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
36%
Nem célszerű megviccelni embereket az utcán, elsősorban azért, mert az emberek nem azért tartózkodnak, közlekednek az utcán, hogy benneteket szórakoztassanak. Másodsorban pedig sohasem tudhatod ki az akit éppen megviccelni készülsz. Lehet, hogy éppen egy civilruhás rendőr és máris kattan a kezeden a bilincs vagy leteper a földre... Utána anyukád magyarázkodhat miattad a fogdában vagy már haza sem mehetsz. hanem javítóintézetbe küldenek. Esetleg egy pszichopata őrülttel találkozol, aki elkap és falba veri a fejedet úgy, hogy ottmarad szabad. Vagy elég ha egy agresszívabb mukival találkozol, úgy felpofoz, hogy sírva rohansz be az első templomba imádkozni... Barátok között ej jó poén lehet, de vadidegen emberekkel nagyon könnyen Te húzhatod a rövidebbet.
2016. okt. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Csak nehogy vicces pofonvágás legyen a vége. Nem tudom, kik vagytok, de az emberek nem azért mennek az utcán, higy vicceskedő gyerekek céltáblái legyenek, hanem, hogy a lehető legrövidebb úton és legegyszerűbb módon eljussanak A-ból B-be, lehet pont azért, hogy eltartsák a vicceskedni próbálkozó csemetéiket.
2016. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ókútyafáját ***** válasza:
100%

Utolsó:

Élő példa vagy arra, hogy miért vagyunk mi magyarok begyepesedve... Ilyen a hozzáállásunk (tisztelet a kivételnek). Sietünk mindenhova, akár átgázolva a másikon is... Felháborodunk azon, ha valaki "szórakozik" és jól érzi magát. Még ha rajtunk is "szórakozik", na és? Az persze más lenne, ha pl. kutyaürülékkel dobálnak meg és azon nevetnek.


De a kérdező teljesen vicces és nem megalázó ötleteket vár... azért is írt olyan példát. Én a legbefásultabb napomon is lehet mosolyognék egyet, ha valaki eljátszaná velem a példát...

Amíg nem tiszteletlenek, addig teljesen rendben van!


Te is voltál gyerek, te is cukkoltad a felnőtteket. Ha nem, akkor már értem miért vagy ilyen befásult... (Bocs a kifejezésért.)


Kérdező:

Menj oda olyanhoz, akinek valószínűleg van tolla és kérdd el: "Elnézést, tudna nekem adni egy tollat?" ha mondja, "igen" és ad akkor mondd, hogy "Köszönöm. Viszlát." és indulj elfelé :DDDD Aztán mondja neki, hogy csak vicc volt és add vissza a tollat persze :D Ha Prank videózol, akkor külde el nekem légyszi privátban, kíváncsi vagyok...:D


27/F

2016. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 - ha már ennyire ismersz, azért engedd már meg nekem kérlek, hogy a nagy gyepesedésem és fásultságom közepedte vindikáljam a jogot a saját véleményemhez!

Ahogy én látom: nekünk, magyaroknak a nagy rohanásunkban nincs szükségünk arra, hogy picsogó kiskölykök rendkívül hasznos utcai szórakozásának céltáblái legyünk. Próbálnék csak a magam nevében beszélni, de én általánosságban ezt látom, és mondjuk 27 éves koromra már meg is értettem, hogy miért van ez így, és a következő évtized csak erősített ebben. Dehát nyilván neked is mást hoz(ott) az élet, a te értékrendedbe és türelmedbe belefér, hogy paprikajancsi legyél. Én inkább abban erősíteném a kérdezőt, hogy tanuljon-sportoljon-mozogjon-olvasson-zenéljen-rajzoljon-fessen-kiránduljon, tudja az ég, mennyi fásult dolog van még, amit szabadidőben el lehet követni.

2016. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!