Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rasszisták mi jogon ítélkezn...

A rasszisták mi jogon ítélkeznek, ha ők sem jobbak, hisz ok nélkül bántanak embereket?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 08:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne ok nélkül? Senki nem születik rasszistának, hanem az az adott rassz alakítja ki bennük a gyűlöletet.
2016. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
61%

Nekik nem ettől jobb az ember, hanem a külső jegyeik alapján.


Aztán igyekeznek minden ideológiát kitalálni hozzá, hogy a fehér emberek országai a legfejlettebbek, ők jeleskednek legjobban a tudományokban... stb.


Azt az apróságot elfelejtik, hogy a 18-19. századig ezen az alapon a fehér ember alacsonyabbrendűnek számított volna, hiszen akkoriban Ázsia egyes országai jóval fejlettebbek voltak.

2016. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
32%

Mert rasszisták vagyunk. Ez van, rossz tapasztalatunk van bizonyos embercsoportokkal...


Szerintem aki nem rasszista az egyenesen buta, vagy apuci villájában él egy steril buborékban.


Már a 3 éves tesóm is tudja, hogy tűzbe nem nyúlunk mert megéget. Pedig nem nyúlt bele minden anyag tüzébe, csak bográcsozas közben,egyszer Közelebb ment mint kellett volna(nem égett meg).

Ha hiányozna belőle az általánosítás alapvető képessége akkor simán belenyúlna a gáztűzhely tüzébe

2016. szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:
Cigány vagyok és normális, szóval engem most ok nélkül utáltok. Ez etikus?
2016. szept. 15. 08:19
 5/75 anonim ***** válasza:
78%
Előző. Szerintem nem csak a fehérek közt van rasszista. Sőt, biztos vagyok benne. Valójában a rasszisták csak simán általánosítanak. De azt nagyon
2016. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
És mondcsak, szerinted a cigányok nagyrésze emberi módon viselkedik?
2016. szept. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
19%
Na itt tévedsz te nagyot, kisbarátom. NEM OK NÉLKÜL. NAGYON NEM.
2016. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:

#6

Nem, de akkor sem kéne általánosítani, mert ezzel ok nélkül bántasz embereket. Egy ilyen embernek meg pont nem kéne ítélkeznie.

#7

Mi okod van rá, hogy engem utálsz?

2016. szept. 15. 08:50
 9/75 anonim ***** válasza:

"Egy ilyen embernek meg pont nem kéne ítélkeznie. "


Azért ne legyen rasszista mert rasszista?

Nem akarsz ezzel Béke Nobel díjat? kb mint Paris Hilton "Just stop being poor" feliratú pólója.


Ha ilyen utasítást adnék valakinek akkor csinálnék egy végtelen ciklust vele.

Rasszista->nem lehet rasszista, mert gonosz

nem rasszista-> lehet rasszista mert nem gonosz

ismétlés


Szegény ember egyszerre lenne rasszista és nem rasszista

2016. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
76%

Kerdezo, ha megismernelek es nem adsz ra okot akkor szemely szerint TEGED nem utalnalak.

Viszont az egesz ciganysagot ugy ahogy van ki nem allhatom es megpedig azert mert TOBBSEGUK koszos tanulatlan, bunozo eloskodo es meg sorolhatnank.

Tehat ha te kivetel vagy akkor aki teged megismer nem fog utalni de ez nem valtoztatja meg a ciganysagrol osszessegebe valo rossz velemenyet az illetonek. en mas nepfajtakat is utalok szinten a rossz hozzaallasukert az elethez sot olyan nepfajta is van akinel sokszor az az erzesem hogy genetikailag meg kozelebb vannak a majmokhoz mint hozzank. nem fogom kiirni a nepcsoport nevet, abban az orszagban elek ahol ok voltak az oslakok. Nem USA.

2016. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!