Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kitérő választ tudjak...

Milyen kitérő választ tudjak adni a "dolgozol-e" kérdésekre? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

több mint 1 évet dolgoztam. ezen a munkahelyen szabadság nem létezik, betegszabadság úgy szintén nem létezik, nekem pedig egészségügyi gondjaim vannak, ezért mondtam fel. Orvosokhoz járok jelenleg, kezelés alatt vagyok, ami eltart december-januárig.


a gond csak az, hogy ha be megyek az egyik boltba vásárolni, és ha az az eladó van, mindig kérdezősködik, hogy találtam-e munkát. nekem a válaszom mindig csak annyi hogy "még nem"...egy másik boltba úgy szinén kérdezősködik egy eladó, és ez már zavar. egyszerűbb munkákat el tudnék vállalni jelenleg, pl. bébi szitter, de komolyabbat (bejelentettet) nem,ugyanis jövőre folytatnám tanulmányaimat, és ha most is bele kezdenék komolyabb munkába, a tovább tanulásból jövőre sem lenne semmi. ti mit gondoltok? hogyan kezeljem az ilyen helyzeteket?

normális válaszokat várok, előre is köszönöm.


2016. okt. 3. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Most a tanulás az első." - például ez is lehet egy válasz.
2016. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű válasz: IGEN.
2016. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Betegállomány, kész.
2016. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Közöd?"
2016. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!