Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni? Valami jó...

Tudnátok segiteni? Valami jó szivatást szeretnék kitalálni a munkatársamnak de nem tudom mit lehet ami durva is, és megijesztené, talán még észhez is téritené VALAMENNYIRE.

Figyelt kérdés
beleszerettem a munkatársamba, és szépen mentek a dolgok, de amikor azt mondtam h mostmár vége játéknak és csináljuk kokolyan akkor a szememre vettem h csak kihasznált, és játszott velem, meg h dugni jó vagyok de ennyi. Utána kiderült h titokban képeket készitett rólam, és a fél országnak elküldték, igy most mindenki rajtam nevet, vele az élen! Na meg össze szürte a levet azzal a növel aki tönkre tette az egész életem, és most azzal töltik idelyüket h rajtam nevetnek, és kibeszélnek meg hazudoznak, és rólam terjesztik a pletykákat másoknak. Ezért szeretnék valami nagyon ütös és nagyon durva dolgot tenni vele, nekem már nincs határ. Ötletek?

2016. okt. 5. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Megszivattak. Nem fogsz tudni mivel visszavágni. Keríts egy rendes férfit magadnak és mutasd, milyen jól megvagytok, ez a legjobb bosszú. És ne lássa rajtad, hogy amit csinál, az téed zavar. Ha pedig a képeidet engedélyed nélkül küldözgette, az rendőrségi ügy, ezzel azért meg lehetne fenyegetni kicsit.
2016. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval hagytad magad megdugni olyannak, aki csak szexet akart tőled, majd elkezdtél követelőzni, hogy te komolyat akarsz, erre ő kiröhögött és kipenderített. Mi lenne, ha legközelebb előbb komolyan vetetnéd magadat és csak aztán adnád oda mindenedet? És pontosan ezért nem kúrálunk munkatársakkal, hogy ne röhögjön rajtunk a fél -helyesírásodból ítélve- gyár! A fotók miatt feljelentheted, és nem kell azt hazudnod, hogy titokban csinálta őket, bűncselekmény az úgy is, ha te önként elküldted, ő meg körbeadta. Lássuk be, ez a valószínűbb...
2016. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na várjál drága, mert az valoban az én hibám h odaadtam magam, de ez az egész csak kalandnak indult, énsem akartam többet, csak sajna közben beleszerettem. És nem követelöztem, hanem már nem birtam a játékokat és azt láttam h ö is oda van értem, ezért akartam komolyan venni az egészet. A képeket meg valoban ö készitette, nem volt amiért én küldjek neki mert élöben látott. Különben meg segitséget vártam volna nem pedig azt h még többet magyarázkodjak
2016. okt. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!